У п’ятницю та суботу на Льодовій арені будуть зіграні матчі ЮХЛ (2000-2003 р.н.) в якому зіграють лідери чемпіонату ЮХЛ. «Галицькі Леви» та «Дніпро» на даний час ідуть без втрат. Але хтось з цих команд в очних поєдинках таки втратить свої перші залікові пункти в регулярному чемпіонаті.  Минулого туру «Галицькі Леви» на виїзді двічі розгромили «СДЮСШОР», а херсонці теж на виїзді були сильнішими за «Динамо».

У «Дніпра» після цих поєдинків тепер найрезультативніша атака в ЮХЛ. Підопічні Михайла Філіппова мають в активі 54 закинуті шайби після 6-ти проведених матчів, що складає в середньому 9-ть шайб за поєдинок. З іншої сторони у «хижаків» найкраща оборона на чолі з нашими голкіперами Красносельським та Швецем. У підопічних Михайла Чіканцева – лише  7 пропущених шайб.

Двобої між цими команди завжди вирізняються принциповістю, тому матчі 4-го туру ЮХЛ між лідерами  обіцяють стати центральними поєдинками всього регулярного чемпіонату ЮХЛ. Запрошуємо вболівальників прийти на Льодову арену щоб підтримати команду у матчах з принциповим суперником. У п’ятницю матч розпочнеться о 18:00, а у суботу  – о 10:00. Вхід на матчі – вільний!

 

ЮХЛ. 02.11.2018. 4-й тур.  Льодова арена. Новояворівськ. «Галицькі Леви» : «Дніпро» 18:00

ЮХЛ. 03.11.2018. 4-й тур. Льодова арена. Новояворівськ. «Галицькі Леви» : «Дніпро» 10:00

 

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»