Менше ніж за місяць розпочнеться третій етап Карпатської молодіжної хокейної ліги. Третій етап буде проходити в Новояворівську  10-12 лютого. «Галицькі Леви» зараз лідирують у чемпіонаті, а  форвард Владислав Брага на даний момент – кращий бомбардиром ліги, маючи в активі 13 закинутих шайб. Ми вирішили поспілкуватись з Владиславом і поцікавитися про перші кроки у хокеї і про його кумирів у спорті.

– На даний момент ти кращий бомбардир Карпатської молодіжної хокейної ліги, який секрет твого успіху?

– Секрету як такого немає, це моя робота, тому виходжу грати з першої до останньої секунди. Крім того мені активно допомагали мої партнери по ланці нападу Олександр Плохотнік і Євген Абаджян. Та і вся команда долучилась до цього. Команда – це єдине ціле.

– Розкажи трохи про себе , як ти розпочинав займатися хокеєм, хто був твоїм першим тренером?

– Я почав займатись хокеєм у 6 років. В секцію хокею мене привів мій батько Сергій Брага, який також був хокеїстом, а зараз він працює хокейним тренером у Кривому Розі. Спочатку було важко, тому що було складно гальмувати на льоду, але я почав активно працювати над цим елементом і коли у мене почало це виходити я не зупинився на досягнутому і продовжив серйозно тренуватися і вдосконалюватися.

– І ти одразу вирішив що ти будеш форвардом?

– Так, рішення прийняв одразу. Взяв приклад з свого батька, адже він також грав на позиції форварда.

– Напевно слідкуєш за матчами НХЛ, можливо маєш улюблену команду і кумира там?

– Так. Як справжній фанат хокею слідкую за матчами НХЛ, і моєю найулюбленішою командою є «Чікаго Блекхокс», а улюбленим гравцем є гравець цієї команди Патрік Кейн.

– Це перший сезон Карпатської молодіжної хокейної ліги, що можеш сказати про новостворену лігу?

– Дуже добре , що створили таку лігу, адже ми ми отримали більше ігрової практики і маємо можливість грати з командами з інших країн. Кожна з команд має свої особливості.

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»