Під час другого етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги (далі – КМХЛ), представники нашого веб-сайту мали можливість посспілкуватися з віце-президентом КМХЛ, Владіміром Мігаліком. На даний час, крім діяльності у КМХЛ, пан Владімір Мігалік є супервайзером, інструктором і відео-арбітром IIHF і Континентальної хокейної ліги.

-Перше питання до Вас дещо загальне. Як ви можете оцінити загальний рівень даного турніру, зокрема даний, другий етап, що відбувається наразі в Україні?

Це моя особиста думка, втім, рівень хокею, що демонструють команди є дійсно доволі високим і я цим здивований в позитивному сенсі. Мені подобається спостерігати за катанням, гольовими моментами, передачами гравців, мене це дійсно приємно дивує. В цьому контексті ми не можемо мати жодних претензій до рівня турніру.

-Не можу Вас не запитати як колишнього арбітра, чи задоволені Ви, крім усього рівнем суддівства КМХЛ та, зокрема, що можете сказати про українських суддів, які обслуговували всі ігри цього етапу?

– Як я вже зазначав раніше, позитивне бачення у мене і на цей момент у організації турніру. Безперечно, у юнацького хокею є своя специфіка, зокрема і в обслуговуванні ігор тими рефері, які повинні виходити на лід. Проте, я приємно вражений рівнем українських суддів.

-Останнє питання до Вас дещо особистого характеру. Як я знаю, Ви на даному етапі є супервайзером та цілком відомим хокейним арбітром у минулому. Можливо, можете з нами поділитись своїми майбутніми планами?

-Так, це правда. Після закінчення своєї кар’єри у 2002 році після Солт-Лейк-Сіті я більше не займаюсь обслуговуванням ігор на високому рівні, тим не менше, як вірно було сказано, займаю певні адміністративні посади в хокейній сфері, як зокрема і в Карпатській молодіжній хокейній лізі. Що ж до планів на майбутнє, то у 2018 році я збираюсь працювати на Чемпіонату Світу серед юнаків до 18 років у дивізіоні ІВ, який повинен відбутися в Одесі. А далі буде видно.

 

Олександр Мартич, спеціально для сайту galhockey.com.ua