Сьогодні, 8 березня, свій день народження святкує президент ХК «Галицькі Леви» і федерації хокею Львівщини, Микола Степанович Романюк.

Колектив ХК «Галицькі Леви» та адміністрація клубу щиро вітає Вас зі святом і  бажає, щоб Вашими постійними супутниками у житті були мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя.

Все своє життя Микола Степанович душею і серцем вболіває за хокей. Він з «Галицькими Левами» і в горі, і в радості! У найважчі і в найщасливіші моменти історії клубу він завжди був разом з командою!

«Червоно-чорні» з року в рік прогресують і гідно представляють Україну на міжнародній арені, а з сезону 2016-2017 рр, наш клуб став повноправним учасником Карпатської молодіжної хокейної ліги. А це ще раз підтверджує, що наш хокейний клуб є одним з кращих в Україні!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо українського хокею.

Важко переоцінити  внесок нашого президента у розвиток хокею у регіоні , і в Україні в цілому. Завдяки його зусиллям, наша хокейна родина є свідком становлення і розвитку хокею на Львівщині! Впевнені, що наші великі перемоги ще попереду.

Многая та благая літа!

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»