«Канадські друзі хокею в Україні» (CFHU), які розташовані в Вінніпезі (провінція Манітоба), відділення НОК України у Львівській області та ХК «Галицькі Леви» раді повідомити, що зірки НХЛ Вейн та Дейв Бабичі вже вдруге у своєму житті відвідають Україну, зокрема Львівщину (23-25 вересня 2019 року) та місто Київ (26-30 вересня 2019 року).

Під час першого візиту в Україну, коли власне у м. Львові було підписано тристоронню угоду про співпрацю між «Канадськими друзями хокею в Україні», відділенням НОК України у Львівській області та ХК «Галицькі Леви» щодо розвитку дитячо-юнацького хокею й проведено в місті Новояворівську перші й надзвичайно цікаві майстер-класи за участю уславлених Бабичів, було домовлено про сталу підтримку хокею Львівщини.

Цього разу українська делегація з Канади подарує хокейний реманент для юних спортсменів Львівщини, а брати В. та Д. Бабичі завітають 23 вересня ц.р. до Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (де функціонує спортивна спеціалізація «Хокей») й зустрінуться зі студентами, професорсько-викладацьким складом та олімпійським активом Львівщини, а також проведуть 24 вересня хокейні тренування на Льодовій арені в м. Новояворівську.

З братами Бабичами прибуде також і їхня сестра Сюзан й вони разом планують 25 вересня відвідати Бродівщину (Львівська область), щоб побувати на малій батьківщині своїх предків й познайомитися з громадою міста.

Разом з братами українського походження Вейном Бабич (Вінніпег) та Дейвом Бабич (Ванкувер), в канадській делегації будуть також представники громадської організації «Канадійські Друзі хокею в Україні (CFHU)» Нестор Будик та Мирон Затварницький з Вінніпегу.

Під час перебування у столиці України (26-30 вересня) брати Бабичі планують провести серію майстер-класів для вихованців київських дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Сокіл» та «Крижинка», а також зустрітися з керівництвом Української хокейної ліги та представниками інших спортивних структур.

Загалом делегація українців спортової діаспори Канади перебуватимуть в Україні упродовж 23-30 вересня 2019 року.

 

Джерело: Відділення НОК України у Львівській області