У суботу та неділю у Новояворівську було дуже «гаряче». Зустрічалися два лідери УМХЛ U-16: «Галицькі Леви» та «Донбас». В обох колективів до очних матчів у Новояворівську було по 34 залікові пункти.

Відзначимо, що у Дружківці команди обмінялися перемогами. Тим самим домашні поєдинки для «Галицьких  Левів» були надзвичайно важливими з турнірної точки зору, і у разі двох перемог дозволили б відірватися від донецької команди. 

У суботньому поєдинку перемогу святкували «хижаки» в основний час гри. А от у недільному матчі глядачі на льодовій арені Новояворівська стали свідками запеклого двобою. Менш ніж за хвилину до завершення третього періоду Андрій Романенко зрівняв рахунок, щоправда це не допомогло нашій команді здобути підсумкову перемогу.

У серії післяматчевих штрафних кидків вправнішими виявилися наші гості. Таким чином 3:4 перемога «Донбасу». Після цих матчів в активі «Галицьких Левів» 38 очок, у донецького «Донбасу» – 36. Проте підопічні Віталія Шляхова мають на один зіграний поєдинок менше. Замикає чільну трійку «Білий Барс» з 24 очками.  

Наступні поєдинки у чемпіонаті будуть зіграні 1 та 2 лютого у Києві. «Крижинка» прийматиме «Галицькі Леви», а «Сокіл» зіграє з ХК «Придніпровськ». В рамках цих виїзних матчів планують зіграти і перенесений матч, який мав відбутися у Новояворівську 3 листопада між «Галицькими Левами» та «Крижинкою». 

18.01.20. УМХЛ. U-16. «Галицькі Леви»: «Донбас» 4:2 (2:0; 1:1;1:1)

19.01.20. УМХЛ. U-16.  «Галицькі Леви»: «Донбас» 3:4 Б (1:1;0:1;2:1;0:1)

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»