Матч 31-го туру Української хокейної ліги відбувся в Новояворівську – там «Галицькі Леви» приймали «Білий Барс».

Гості відразу показали, що націлені здобути шосту перемогу поспіль, і вже на п’ятій хвилині нападник «барсів» Дмитро Даниленко відкрив рахунок в поєдинку. Відповідь в ворота білоцерківського клубу прилетів через шість хвилин – більшість реалізував Всеволод Толстушко.

Другу двадцятихвилинку команди провели фактично на рівних, проте закинутими шайбами ​​відзначитися не змогли, що дало команді Михайла Чіканцева надію на ще одну перемогу над клубом з топ-3.

Інтрига в поєдинку зберігалася аж до середини третього періоду. Але на 50-й хвилині Дмитру Даниленко вдалося вивести «Білий Барс» вперед, оформивши дубль. А на останніх хвилинах гри Владислав Куцевич збільшив розрив між командами, закинувши шайбу у порожні ворота і встановивши таким чином остаточний рахунок в поєдинку – 1: 3.

Наступний поєдинок «Галицьких Левів» в УХЛ запланований на 25 січня. Саме у цей день підопічні Михайла Чіканцева  у Харкові  поміряються силами з МХК «Динамо». Початок зустрічі о 17:50.

«Галицькі Леви» – «Білий Барс» 1:3 (1:1; 0:0; 0:2)

Шайби: 0: 1 Даниленко, 4:47. 1: 1 Толстушко (Генералов, Сірченко – більш.), 11:23. 1: 2 Даниленко (Ядловський, Ромащенко – більш.), 49:53. 1: 3 Куцевич (Табашник, Люльчук – менш.), 59:39.

«Галицькі Леви»: В’язовов; Толстушко – Середа, Сисак – Сірченко, Тонковид – Порупа, Сивульський; Кізло – Дворник – Генералов, Чіканцев – Муртищев – Арабов, Попережай – Алексейчук – Абаджян, Брага, Арустамов.

«Білий Барс»: Люльчук; Грицюк – Табашник, Воронін – Ядловський, Гриценко – Герцик, Савченко – Васильєв; Розмова – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Печерських – Дурдиєв – Панов, Козієнко – Найдьонов – Ромахін.

За матеріалами сайту: офіційний сайт УХЛ