Перший матч півфіналу пройде вже 8 березня

Після закінчення чвертьфінальних серій плей-офф УХЛ визначилися пари команд, які на стадії півфіналу чемпіонату розіграють путівки до фіналу.

«Вовки» – «Кременчук» 3:5 (0:0; 1:3; 2:2)

Шайби: 0:1 Чорний (Карпенко, Козачук – більш.), 24:13. 0:2 Алексанян-Петрович (Чернишенко, Рубан), 44:26. 0:3 Карпенко (Толстушко, Бойков – більш.), 33:36. 1:3 Шапіро (Забулонов, Черемнов – менш.), 34:31. 1:4 Алексанян-Петрович (Чорний, Карпенко), 40:37. 1:5 Толстушко (Бойков, Карпенко – більш.), 48:14. 2:5 Шахов (Забулонов, Мікульчик – більш.), 52:01. 3:5 Мікульчик (Пріваліхін, Забулонов – більш.), 55:24.

Воротарі: Гордюшин – Власенко

Рахунок за сумою двох матчів: 4:10

Хокейний понеділок відкривали «Вовки» і «Кременчук». З огляду на перемогу кременчужан в першому матчі з рахунком 5:1, «Вовкам» необхідно було вигравати з перевагою в чотири шайби, щоб довести справу хоча б до овертайму.

Хоча, дивлячись на гру команд в першому періоді, ні-ні та й відвідувала думка, що «Вовки» зможуть поборотися хоча б за позитивний для себе результат в окремо взятому матчі. Однак другий період пройшов при повному домінуванні хокеїстів «Кременчука» – по черзі закинули шайби Дмитро Чорний, Сергій Алексанян-Петрович і Севастіан Карпенко. На це броварчани відповіли лише влучним кидком Соломона Шапіро в меншості.

Третій період запам’ятався глядачам більше бійками, ніж видовищним комбінаційною хокеєм. Два матч-штрафу для Гліба Кривошапкин і Олексія Черемнова, три видалення до кінця гри, три 10-хвилинних штрафи – і це не рахуючи маси малих штрафів. Як результат – на старті періоду ще одну шайбу в ворота Микити Гордюшина відправив Сергій Алексанян-Петрович, а на 49-й хвилині успіх закріпив Всеволод Толстушко, реалізувавши більшість.

Останнє слово, однак, залишилося за командою Миколи Сидорова. «Вовки» не опустили руки, і в середині третього періоду змогли ще двічі пробити Віталія Власенко, завдяки реалізації чисельної переваги Михайлом Шаховим і Сергієм Мікульчиком.

Перемога «Кременчука» 10:4 за сумою двох матчів, а значить в півфіналі плей-офф нам очікує битва між «городянами» і «Білим Барсом». Перший матч 1/2 фіналу відбудеться 9 березня в Білій Церкві.

«Галицькі Леви» – МХК «Динамо» 3:4 (0:1; 2:2; 1:1)

Шайби: 0:1 Піддубний (Максименко, Олійник – більш.), 17:48. 1:1 Абаджян (Панченко, Чіканцев), 42:37. 1:2 Чердак, 36:46. 1:3 Сиротенко (Скребель), 38:31. 2:3 Алексейчук (Муртіщев (Арабов), 39:28. 3:3 Чіканцев (Абаджян, Муртіщев), 47:42. 3:4 Олійник (Чердак, Лісін), 55:51.

Воротарі: В’язовов – Гурко

Рахунок за сумою двох матчів: 5:6

Ще один матч чвертьфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги відбувся в Новояворівську, де місцеві «Галицькі Леви» брали МХК «Динамо».

Рахунок в матчі під завісу першого періоду відкрив Богдан Піддубний, реалізувавши більшість своєї команди. На 23-й хвилині, проте, Владислава Гурка пробив Євген Абаджян, знову зробивши рахунок рівним.

Ще в тому ж другому періоді, однак, МХК «Динамо» змогло вийти вперед завдяки двом влучним кидкам Володимира Чердака і Олексія Сиротенка. Але наполегливість «левів» у чужих воріт дала свої плоди за 32 секунди до закінчення другої двадцятихвилинки, коли свою другу шайбу в УХЛ закинув Данило Алексейчук.

Коли на 48-й хвилині матчу рахунок зрівняв Михайло Чіканцев, можна було всерйоз задуматися про те, що гра перейде в овертайм – настільки щільною була боротьба.

Третій раз в матчі «динамівці» вийшли вперед за чотири хвилини до закінчення ігрового часу, коли здорово у чужих воріт розібрався Микита Олійник. Як не старалися «леви» зрівняти рахунок, шайба 19-річного форварда МХК «Динамо» стала переможною в матчі – а значить, вже 8 березня харків’янам належить зіграти надважкий поєдинок проти «Донбасу».

«Кременчук», який обіграв за сумою двох матчів броварських «Вовків», в півфіналі зустрінеться з білоцерківським «Білим Барсом». Харківське МХК «Динамо» після поєдинків з «Галицькими Левами» тепер зустрінеться з чинним чемпіоном України – донецьким «Донбасом».

Нагадаємо, що за підсумками регулярного чемпіонату «Донбас» і «Білий Барс» зайняли перше і друге місця відповідно і безпосередньо вийшли в півфінал плей-офф.

Півфінальні серії плей-офф УХЛ пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Поєдинки «Донбас» – МХК «Динамо» відбудуться 8 і 10 березня в Дружківці, обидві зустрічі почнуться о 17:00. Інші матчі серії відбудуться 13, 15 і 18 березня (в разі необхідності).

«Білий Барс» та «Кременчук» зіграють в Білій Церкві 9 і 11 березня. Початок ігор – о 18:00 і 17:00 відповідно. Інші матчі серії відбудуться 14, 16 і 19 березня (в разі необхідності).