«Галицькі Леви» сьогодні матчем проти харківського МХК «Динамо» завершили своє виїзне турне. У цьому матчі у порівнянні з матчем проти ХК «Донбас» у складі «хижаків» відбулися певні зміни. Так до складу повернувся Микола Дворник. А от Карен Чобанян, цей матч провів у номінальній 3-й ланці з  нашим збірником Романом Кізло та Євгеном Абаджяном.

Старт поєдинку був за господарями льоду, які за рахунок двох вилучень  у складі «червоно-чорних» намагалися загострити гру біля воріт Івана Александрова. Проте рахунок відкрили підопічні Михайла Чіканцева. Всевеолод Толстушко реалізував більшість і закинув тим самим вже 7 шайбу у сезоні. Щоправда менш ніж за хвилину господарі зрівняли рахунок. Шайба в активі Худякова.

Другий період розпочався з результативного кидка Володимира Чердака, яка була закинута коли «червоно-чорні» грали у меншості. 4 та 5 шайба у поєдинку також були закинуті у другому періоді. Її на свій рахунок записали харківяни Колядинський та Чердак відповідно.

У третьому періоді команди обмінялися закинутими шайбами. У «Динамо» результативний кидок на рахунку все того ж Чердака. У нас результативну атаку завершив Ілля Генералов. Ця шайба була закинута у меншості. Для Іллі це вже 4 шайба у регулярному сезоні.

Наступний матч «Галицьких Левів» в УХЛ відбудеться у середу, 22 листопада. «Червоно-чорні» прийматимуть на «Льодовій арені» броварських «Вовків».

УХЛ. Регулярний чемпіонат. МХК «Динамо» : ХК «Галицькі Леви» 5:2 (1:1; 3:0; 1:1)

Шайби: 0:1 Толстушко (Генералов. Дворник, – більш.), 17:53. 1:1 Худяков (Сиротенко), 18:24. 2:1 Чердак (Мартишко, Максименко, – більш.), 20:26. 3:1 Колядинський(Максименко,Чердак), 21:27. 4:1 Чердак (Олійник –меньш.), 33:24. 5:1 Чердак, 49:30. 5:2 Генералов (Дворник, Толстушко, – меньш.)

МХК «Динамо»: Гурко (Поливяний); Лісін – Мартишко, Бабчук – Піддубний, Гребенкін – Ступницький, Швоєв – Шматько; Чердак – Халін – Олійник, Худяков – Максименко – Сиротенко, Колядинський – Хохлов – Куликов, Семененко – Праведний – Виноград.

«Галицькі Леви»: Александров (Пеленський); Ратушний – Толстушко, Черня – Сисак, Середа – Порупа, Тонковид; Сірченко – Дворник – Генералов, Чіканцев – Муртищев – Арабов, Кізло – Чобанян – Абаджян, Брага, Панченко.