У середу в Броварах відбувся заключний матч 12-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, в якому місцеві «Вовки» приймали «Галицьких Левів».

З самого старту поєдинку глядачі, що прийшли в «Термінал», не могли не відзначити натиск і бажання хокеїстів «Волков». Це принесло результат вже на 5-й хвилині зустрічі, коли з другої спроби Максим Омельченко відправив шайбу в ворота. Через кілька хвилин Карен Чобанян зрівняв рахунок, буквально заштовхавши ігровий снаряд між щитками голкіпера. Однак на цьому активні дії команд в першому періоді не закінчилися: спочатку Соломон Шапіро потужним кистьовим кидком буквально “прошив” воротаря, а через хвилину Євген Абаджян зрівняв рахунок.

Другий період зустрічі став мабуть найкращим для «Вовків» за всі минулі 11 турів. Підопічні Олександра Хміля закинули 5 шайб на різний смак: двічі відзначилися Олексій Черемнов і Владислав Шелестун, а ще одну шайбу закинув капітан господарів Олексій Овчинников. «Галицькі Леви» змогли відповісти лише одним влучним пострілом Іллі Генералова в більшості.

Розрив у рахунку напередодні старту третього періоду був занадто великий, і вболівальники стали всерйоз замислюватися про частково сенсаційне рахунку в матчі. В середині третьої двадцятихвилинки одну шайбу відіграв Микита Муртіщев, здорово обігравши захист броварчан, але через три хвилини Сергій Носко знову збільшив розрив у рахунку до 4 шайб, встановивши остаточний рахунок 8: 4.

Таким чином, «Вовки» вперше в сезоні (і клубній історії) змогли перемогти в матчі, і набрати повноцінні 3 очка. Свій наступний матч броварська команда проведе 26 жовтня проти «Білого Барсу», а ось «Галицьким Левам» доведеться реабілітуватися перед своїми уболівальниками вже завтра, 19 жовтня, в матчі з «Кременчук».

ХК «Вовки» – «Галицькі Леви» 8:4 (2:2; 5:1;1:1)

Шайби: 1: 0 Омельченко (Черниченко, Черемнов), 4:19. 1: 1 Чобанян (Толстушко – більш.), 10.20. 2: 1 Курпіч (Овчинников, Шапіро), 14.40. 2: 2 Абаджян (Кізло, Панченко), 16:57. 3: 2 Черемнов (Омельченко, Пріваліхін), 21:09. 4: 2 Овчинников (Шапіро, Мілінській), 22:33. 4: 3 Генералов (Толстушко, Чобанян – більш.), 25:26. 5: 3 Шелестун (Пуголовкін), 29:02. 6: 3 Черемнов (Пріваліхін), 36:10. 7: 3 Шелестун (Носко), 39:35. 7: 4 Муртищев (Чіканцев), 51:43. 8: 4 Носко (Мкртчян, Черемнов), 54:14.

ХК «Вовки»: Гордюшин (Логінов); Бобков – Курпіч, Жариков – Пріваліхін, Пуголовкін – Шелестун; Мілінскій – Овчинников – Шапіро, Омельченко – Черниченко – Черемнов, Мкртчян – Носко – Боронило, Р. Світлий, В. Світлий.

«Галицькі Леви»: Дорош (Пеленський); Толстушко – Ратушний, Черня – Сисак, Порупа – Тонковид, Артем’єв; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Муртищев – Арабов, Кізло – Панченко – Абаджян, Брага, Арустамов.