Воротар «Галицьких Левів» дав інтерв’ю прес-службі УХЛ. Воротар «Галицьких Левів» Владислав В’язовов поділився з прес-службою УХЛ враженнями від гри з «Білим Барсом» і про майбутніх іграх з МХК «Динамо» і «Донбасом»:

  • Які враження від гри проти «Білого Барсу» (1:3)?

– Враження залишилися хороші, хоча хотілося б і краще зіграти, звичайно. Попередні матчі нам давалися погано, і ми поступалися з великим рахунком … На цю гру був особливий настрій, хотіли повернути боржок і показати, що ми не порожнє місце на льоду, і можемо дати бій! Тому настрій був тільки на перемогу.Гра вийшла красивою, був швидкий і агресивний хокей, всі хлопці старалися і допомагали мені. Сказати, що ми десь поступалися «Білому Барсу», я не можу. Хіба що в кінцівці гри. Можливо, десь не вистачило сил і терпіння. Після бійки була велика пауза, судді розбиралися кого і на скільки видаляти, і, можливо, вона не пішла нам на користь. Швидше за все, нам не вистачило віри і досвіду.

  • Минулого разу у твоєї команди вийшло виграти у МХК «Динамо» (4: 3). Які зараз завдання і настрій?

– Головне, що у нас вийшло виграти. Це дало сильну психологічну перевагу, тепер будемо користуватися цим. А які будуть завдання, нам скаже тренер.

  • Ти досить пізно підписав контракт з «Галицькими Левами». Як підтримував форму до цього?

– На початку сезону я тренувався з «Кременчуком».

  • Буквально з першого ж матчу ти став основним воротарем в своїй команді. Як справляєшся з таким вантажем відповідальності?

Для мене кожна гра – це нове випробування. Не важливо за який клуб ти граєш, і хто виходить грати проти тебе. Тягар відповідальності завжди однаковий, по суті. Я намагаюся не думати про це і не завантажувати голову. Просто виходжу і показую те, що я вмію, чого навчився за свою хокейну кар’єру. Ні більше, ні менше.

Нагадуємо, що наступний матч «Галицькі Леви» проведуть 25 січня проти МХК «Динамо». Початок матчу о 17:50, пряма трансляція – на сайті XSPORT.ua.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua