У ТРЦ «Ocean Plaza» відбулася урочиста презентація головного трофею сезону 17/18. 

3-го березня, в ТРЦ «Ocean Plaza» пройшла урочиста презентація чемпіонського кубку України з хокею. Головний хокейний приз сезону 17/18 представив виконавчий директор Української хокейної ліги, екс-гравець національної збірної України Сергій Варламов, а також володар Кубка Стенлі в 2006 році у складі «Кароліни Хайрікенз» Антон Бабчук.

Легендарні українські хокеїсти привітали всіх уболівальників з початком другого етапу чемпіонату – плей-офф, а також наголосили на важливості проведення подібних заходів.

Виконавчий директор Української хокейної ліги Сергій Варламов поділився своїми враженнями після заходу:

– Наша мета – це розвиток українського хокею і виведення національної першості на новий, більш високий рівень. А такі заходи допомагають зростати і розвиватися нашому чемпіонату. Я дуже радий, що сьогодні прийшло багато потенційних уболівальників, в тому числі дітей, щоб підтримати нас, і впевнений, що вони здорово провели час, взяли участь в конкурсах і отримали масу позитивних емоцій. Ми, зі свого боку, будемо організовувати якомога більше подібних заходів, щоб розвивати наш вітчизняний хокей разом.

Після презентації чемпіонського кубку України всі бажаючі могли зробити фото і взяти автографи у легендарних українських хокеїстів, а також сфотографуватися на пам’ять з головним трофеєм українського хокею.

Також в ході заходу серед всіх уболівальників був проведений майстер-клас, а потім і імпровізований турнір з настільного хокею та розіграші фірмових сувенірів від Української хокейної ліги.

У розіграші сувенірної продукції взяло участь понад 120 осіб, які з азартом відповідали на всі хокейні і хитромудрі питання ведучого. Заслужені призи отримали 10 учасників, які виявилися підкованими в хокейної темі.

Один з щасливих переможців – юний уболівальник Митя, який виграв фірмовий календар і шайбу УХЛ поділився своїми враженнями:

– Я приїхав на презентацію кубка спеціально, щоб побачити хокеїстів, які грали в НХЛ. Матчі НХЛ я бачив тільки по телевізору і тому дуже щасливий поспілкуватися з такими легендарними гравцями. Я сам хочу стати хокеїстом, а Сергій Варламов і Антон Бабчук – приклад для мене. Я навіть зміг з ними сфотографуватися і взяти автограф на пам’ять. Якщо говорити про поточному чемпіонаті, то я вболіваю за «Донбас» і думаю, що саме вони і візьмуть кубок.

В кінці заходу комерційний директор УХЛ Олексій Брага розповів про цілі та досягнення Ліги в цьому сезоні:

– Подібні заходи дуже важливі для популяризації хокею в цілому. Мета Української хокейної ліги – розвивати і всіляко підтримувати цей вид спорту, давати йому поштовх для подальшого зростання. І тільки заручившись підтримкою спонсорів, партнерів і, звичайно ж, наших уболівальників, можна досягати високих результатів.

Хочемо щиро подякувати ТРЦ «Ocean Plaza» в особі Рената Менумерова за допомогу в організації цього заходу. Ми впевнені, що будемо разом і далі проводити різні заходи для всіх любителів хокею. І, звичайно ж, від імені Ліги хочу висловити окрему подяку нашим уболівальникам і всім любителям хокею, які прийшли нас сьогодні підтримати, адже без них неможливий наш чемпіонат.

Зараз же в чемпіонаті починається справжнє хокейне свято – плей-офф. Всі матчі, до речі, можна побачити в прямому ефірі телеканалу XSPORT.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua