На Льодовій Арені м. Біла Церква відбувся другий поєдинок 20-го туру, в якому «Галицькі Леви» зустрічалися з другим місцем чинної регулярки – місцевим «Білим Барсом».

Зазначимо, що рахунок в зустрічі був відкритий лише в середині першого періоду – внаслідок сильного кидка від синьої лінії першу шайбу матчу закинув захисник «барсів» Михайло Васильєв. Другий період проходив у абсолютно рівному ключі, проте «Леви» таки пропустили за 44 секунди до завершення другої третини зустрічі. Гол на рахунок записав асистент першої та третьої шайб Дмитро Даниленко, а кіпер-новобранець нашого клубу Владислав Вязовов порятувати не зумів.

У третьому періоді, на превеликий жаль, гра проходила здебільшого в зоні гостей і це доволі красномовно доводить статистика кидків за третій період – 16:1. Тим не менш, реалізувати «барсам» вдалось лише один з них – на 12-ій хвилині третього періоду шайбу закинув Микита Лєсніков, який відправив шайбу з невеликої відстані поміж воротарських щитків.

Незважаючи на не найбільш вдалий третій період у виконанні галичан, загалом статистика по кидкам виглядає цілком пристойно, як для протистояння з другою командою Ліги по кидкам – 37:18 на користь «Барса». Ось тільки не вдалось гостям реалізувати жоден з них.

Таким чином, воротар господарів Сергій Люльчук оформлює перший «сухар» після повернення до Білої Церкви, його клуб відривається від третього колективу в таблиці – «Кременчука» – на сім очок, ну а «Галицьких Левів» очікує не менш простий домашній матч проти лідера УХЛ, «Донбасу», вже 27 листопада на домашній арені у Новояворівську.

«Білий Барс» – «Галицькі Леви» 3:0 (1:0; 1:0; 1:0)

Шайбы1:0 Васильєв (Ядловський, Даниленко), 08:52. 2:0 Даниленко (Ядловський), 39:16. 3:0 Лєсніков (Даниленко, Васильєв), 52:16.

«Белый Барс»: Люльчук; Логач – Табашник, Васильєв – Ядловський, Гриценко – Воронін, Савченко – Грицюк; Козієнко – Ромащенко – Печерських, Куцевич – Даниленко – Куцевич, Панов – Найдьонов – Ромахін, Дурдиєв – Ведмєдєв – Гуменюк.

«Галицкие Львы»: Вязовов; Ратушний – Толстушко, Черня – Сисак, Середа – Порупа, Тонковид; Кізло – Дворник – Генералов, Арустамов – Муртищев – Арабов, Чиканцев – Сірченко – Панченко, Брага.