У суботу, 3-го березня о 17:00 в ТРЦ «Ocean Plaza» на другому поверсі пройде презентація чемпіонського кубку України з хокею.

3-го березня Українська хокейна ліга запрошує всіх любителів хокею на урочисту презентацію головного трофею хокейної України, яка пройде на 2 поверсі в ТРЦ «Ocean Plaza». Під час презентації кожен уболівальник зможе отримати унікальні фотографії з головним трофеєм чемпіонату України, ознайомитися з ходом чемпіонату Української хокейної ліги, а також взяти участь в різних конкурсах і розіграшах призів.

Головний хокейний приз сезону 17/18 представить виконавчий директор Української хокейної ліги, екс-гравець національної збірної України Сергій Варламов, а також чемпіон НХЛ 2006 року в складі «Кароліни Харікейнз» Антон Бабчук.

Також в ході заходу, крім самої презентації кубка, всіх любителів хокею чекає турнір з настільного хокею, автограф і фотосесія з легендами українського хокею, розіграші фірмових сувенірів від Ліги і фотозоні для яскравих фото і незабутніх емоцій.

Чекаємо всіх любителів хокею 3-го березня в 17:00 в ТРЦ «Ocean Plaza» на другому поверсі. Вас чекає маса позитивних емоцій і незабутніх вражень!

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua