5-го березня визначаться півфіналісти другого етапу чемпіонату

5 березня

18:45 «Вовки» – «Кременчук» – пряма трансляція телеканал XSPORT

3-го березня, коли команди зіграли свій перший чвертьфінальний поєдинок, «Кременчук» впевнено обіграв «Вовків» з рахунком 5:1. І хоч по ходу гри важко було сказати, що броварський клуб пас задніх, проте багато непотрібних вилучень в кінці зіграли на руку господарям “Айсберга” і кременчужани відправили у ворота Микити Гордюшина відразу три шайби.

Як і передбачалося раніше, підопічні Миколи Сидорова стали гідним суперником у чвертьфіналі плей-офф для кременчуцької команди і навіть змогли показати зуби, адже аж до кінця третього періоду рахунок на табло горів 2:1 на користь підопічних Олександра Савицького.

Однак, виходячи з минулої зустрічі між цими командами, «Вовки» навряд чи зможуть обіграти «Кременчук» з перевагою в чотири шайби, щоб довести справу до овертайму. Так що, перемога «городян» з рахунком 5:1 забезпечила їм 99% заділ для проходу до півфіналу.

19:30 «Галицькі Леви» – МХК «Динамо» – пряма трансляція xsport.ua

У цій парі все не так однозначно, як з попередніми противниками. Свій перший чвертьфінальний поєдинок команди зіграли внічию з рахунком 2:2. І хоч «динамівці» змогли повести в рахунку, і в першому періоді закинути відразу дві шайби в ворота Владислава В’язовова, проте в двох інших двадцятихвилинки «Левам» вдалося зрівняти рахунок на табло, закинувши в кожному періоді по одній шайбі.

Так що, поєдинок, який відбудеться 5-го березня, стане вирішальним і визначить який з клубів пройде до півфіналу плей-офф УХЛ. Варто відзначити, що якщо і цю гру команди зіграють внічию, то будуть призначені 20-хвилинні овертайми до визначення переможця протистояння.