2-го і 3-го березня стартує другий етап регулярного чемпіонату.

2 березня

18:00 МХК «Динамо» – «Галицькі Леви» – пряма трансляція телеканал XSPORT

Поєдинки між цими клубами зазвичай вдало проходили для «динамівців» і закінчувалися, хоч і не завжди впевненою, але перемогою харків’ян. Однак, коли клуби зустрічалися в останній раз, «Леви» в двох важких матчах вирвали очки у команди Олександра Сеуканда – спочатку з рахунком 4: 2, коли «динамівці» змогли відквитати лише дві з чотирьох пропущених шайб, а на наступний день МХК «Динамо» хоч і змогло взяти перевага в свої руки, але все-одно поступилося в серії післяматчевих кидків.

Тому в іграх “на виліт” підопічні Михайла Чіканцева докладуть максимум зусиль, щоб вирватися в півфінал чемпіонату, і швидше за все стануть дуже незручним суперником для «синьо-білих».

3 березня

17:00 «Кременчук» – «Вовки» – пряма трансляція телеканал XSPORT

З огляду на те, яку гру до кінця регулярного чемпіонату стала показувати Броварки команда – можна з упевненістю говорити про те, що вихід в півфінал для «Кременчука» буде досить важким. Після численних кадрових перестановок і запрошення на пост головного тренера Миколи Сидорова, броварчани можуть сміливо претендувати на очки в поєдинках з лідерами турнірної таблиці і змушувати нервувати навіть досвідчені команди.

Що стосується кременчужан, то запорукою перемоги в матчах з новачком чемпіонату може стати досвід і велика кількість сильних і дорослих гравців, які вміють якісно і правильно виконувати тренерські установки і доводити, навіть, на перший погляд, провальні матчі, до впевнених перемог. Плюс, у підопічних Миколи Сидорова є проблеми з тим, що навіть виграючи поєдинок, команді не вдається утримувати перевагу і доводити матчі до переможного кінця.

Чи здатні «Вовки» на ще одну сенсацію в цьому сезоні – ми дізнаємося вже в цю суботу о 17:00 в ефірі телеканалу XSPORT.

Нагадаємо, що чвертьфінали будуть складатися з двох матчів в кожній із серій. У півфінал пройде команда з найкращою різницею закинутих і пропущених шайб в кожній парі. При нічийному рахунку в окремому матчі чвертьфінальної стадії плей-офф овертайм або серія післяматчевих булітів не проводяться. У разі нічийного результату за сумою двох матчів чвертьфіналу, команди гратимуть 20-хвилинні овертайми до визначення переможця протистояння.

«Донбас» і «Білий Барс» автоматично потрапляють до півфіналу плей-офф. Серії цієї стадії пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Перший, другий, а також в разі необхідності п’ятий матчі будуть зіграні на майданчиках донеччан і білоцерківців відповідно.

У фінальній серії плей-офф УХЛ зіграють до чотирьох перемог однієї з команд.