В рамках 34 туру УХЛ відбудеться три чергових поєдинки.

30 січня

19:30 МХК «Динамо» – «Донбас», пряма трансляція – телеканал XSPORT

Після частково сенсаційної перемоги над «Білим Барсом», МХК «Динамо» готується дати бій і лідеру поточного чемпіонату.

Коли команди зустрічалися в останній раз, «Донбасу» вдалося переграти харківських гостей з рахунком 7: 1, незважаючи на те, що першу половину поєдинку клуби провели фактично на рівних, і нулі на табло протрималися аж до екватора матчу. Однак, донеччани все-таки змогли пробити Владислава Гурко і за решту півтора періоду відправили у ворота харків’ян 7 шайб.

У свою чергу, підопічні Олександра Сеуканда змогли відповісти лише однією шайбою у ворота Богдана Дяченко – відзначився Дмитро Халін з передачі Володимира Чердака.

31 січня

18:45 «Вовки» – «Білий Барс»

Ігровий день почнеться в Білій Церкві матчем між «Вовками» і «Білим Барсом». Для білоцерківського клубу цей поєдинок принциповий – команді необхідно реабілітуватися після прикрої поразки від МХК «Динамо».

На початку січня, коли команди зустрічалися в останній раз, підопічним Костянтина Буценка не склало особливих труднощів розгромити колектив з Броварів з рахунком 10:2. Та й всі попередні зустрічі команд проходили з безумовною перевагою «барсів».

Окремо мотивованим на гру буде і форвард «Білого Барса» Владислав Куцевич – від чистого третього місця в топі бомбардирів його відділяє лише одне очко. Зараз на третьому місці нападаючий «Донбасу» Ілля Коренчук з 56 (20 + 36) очками.

31 січня

19:00 «Галицькі Леви» – «Кременчук», пряма трансляція – http://xsport.ua

Заключний поєдинок 34 туру УХЛ відбудеться в Новояворівську між місцевими «Галицькими Левами» та «Кременчуком».

Попередня зустріч команд завершилася сенсаційною перемогою «Левів» в овертаймі. Переможну для підопічних Михайла Чіканцева шайбу закинув Микита Муртищев, обігравши Микиту Петленко. Хоч підопічним Олександра Савицького та вдалося з самого початку поєдинку заволодіти перевагою, проте додатковий час схилив чашу терезів на користь команди з Новояворівська.

До цього кременчужани вдруге за 10 днів обіграли броварських «Вовків» (9:1), а «Галицькі Леви» поступилися чинному чемпіону України 0:4, дозволивши Богданові Дяченко записати на свій рахунок четвертий «сухар» в поточному сезоні.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua