У вівторок, 14 листопада, галичан очікував дуже непростий іспит – виїзд до  лідера УХЛ і чинного чемпіона УХЛ донецького «Донбасу».

В цьому поєдинку до складу «хижаків» повернувся після відсутності Валентин Сірченко, який виконував у цьому матчі роль центр форварда першої ланки. Микола Дворник цю зустріч пропускав. Рахунок на п’ятій хвилині внаслідок стрімкої контратаки відкрив Віктор Захаров (який оформив хет-трик у матчі), а ще через п’ять хвилин рахунок подвоїв Микита Новіков. Початок другого періоду став для новояворівців суцільним жахом – за вісімдесят шість секунд гості пропустили одразу три шайби. Шосту та сьому шайби закинули той-таки Микита Коваленко (оформивши дубль) та Ілля Коренчук. У третьому періоді «Донбас» не скидаючи обертів закинув іще чотири шайби у ворота «Левів», які, на превеликий жаль, відповісти бодай шайбою престижу не вдалося.

Таким чином «Донбас» продовжує свою виграшну серію до сімнадцяти поєдинків зі старту сезону, а на «червоно-чорних» очікує нове випробування вже у четвер, 16 листопада на «Салтівському льоді»проти харківського МХК «Динамо».  Початок зустрічі о 15:35.

«Донбас»- «Галицькі Леви»  – 11:0 (2:0, 5:0, 4:0)

Шайби: 1:0 Захаров (Савченко), 04:21, 2:0 Новіков (Ворона, Свищев), 09:54, 3:0 Коваленко (Рубан, Мостовий), 24:11, 4:0 Луговий (Коренчук, Захаров), 25:31, 5:0 Захаров (Влад), 25:38, 6:0 Коренчук (Александров – більш.), 29:51, 7:0 Коваленко (Рубан), 38:53, 8:0 Захаров (Костіков, Савченко), 42:28, 9:0 Коренчук (Луговий, Матвієнко), 45:24, 10:0 Влад (Костіков), 45:42, 45:42, 11:0 Влад (Коваленко, Шпак), 53:25.

«Донбас»: Дяченко (Дуве – с 40:00); Луговий – Мазур – Коренчук (А), Матвієнко – Александров; Савченко – Захаров (К) – Костіков, Ігнатенко – Влад; Новіков – Свищев – Ворона, Григорєв (А) – Фірсов; Рубан – Коваленко – Мостовий, Шпак.

«Галицькі Леви»: Александров (Пеленський – с 25:38 до 45:42); Чобанян – Сірченко – Генералов (А), Толстушко (К) – Ратушний; Чиканцев – Муртищев – Арабов, Черня – Сисак; Кізло – Середа – Абаджян, Порупа (А) – Тонковид; Брага – Панченко.