Перший поєдинок 39-го туру відбувався у Білій Церкві, де «Галицькі Леви» в гостях мірялись силами з місцевим «Білим Барсом», забігаючи наперед зазначимо, що дійсної боротьби в зустрічі не вийшло.

Виною цьому стали перші чотирнадцять хвилин, коли «барси» де-факто забезпечили собі перемогу в матчі, притому дублем вже до сьомої хвилини зустрічі відзначився Дмитро Даниленко, після чого в складі нашої команди відбулась зміна у воротах – В’язовова змінив Дорош. Щоправда, особливо ситуації це не зарадило і в атаці гостям мало що вдавалось. А от після 4:0 в першому періоді господарі видали 3:0 в другому, і ще закинули одну шайбу в третьому. Цікаво, що в складі «Барса» одразу три гравці відзначились дублями – ними стали Дмитро Даниленко, Руслан Ромащенко та Євген Тимченко.

Ну а наступні матчі для «Левів» відбудуться вже 27 та 28 лютого. Продовжуючи виїзне турне, галичани заїдуть в гості до Кременчука. Після цього на підопічних Михайла Чіканцева чекають матчі плей-офф проти МХК «Динамо». Перший матч проти харків’ян запланований вже на 2 березня.

УХЛ. «Білий Барс» – «Галицькі Леви» 8:0 (4:0; 3:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Ромащенко (Тимченко, Грицюк), 3:48. 2:0 Даниленко (Куцевич, Лесніков), 4:15. 3:0 Даниленко (Воронін, Куцевич), 6:12. 4:0 Ромащенко (Тимченко, Бондаренко), 13:49. 5:0 Панов (Тимченко, Табашник), 26:46. 6:0 Тимченко, 30:53. 7:0 Тимченко (Ромащенко, Панов), 37:05. 8:0 Табашник (Тимченко, Ромащенко – більш.), 47:26.

«Білий Барс»: Качула (Логінов – з 54:59); Табашник – Грицюк, Воронін – Ядловський, Васильєв – Герцик, Савченко; Панов – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Бондаренко – Разумов – Печерських, Козієнко – Найдьонов – Гуменюк.

«Галицькі Леви»: В’язовов (Дорош – з 6:12); Ратушний – Боєвих, Сірченко – Сисак, Порупа – Тонковид; Кізло – Дворник – Арабов, Алексейчук – Муртищев – Попережай, Чіканцев – Панченко – Абаджян.