Цими вихідними у Новояворівську були зіграні матчі 37 та 38 туру в яких «Галицькі Леви» двічі зіграли з харківським МХК «Динамо».

У суботньому матчі перше ж вилучення гравця команди господарів стало результативним, однак трохи не так, як розраховував Олександр Сеуканд: форвард «левів» Богдан Арабов зміг відправити шайбу в ворота Владислава Гурко, і відкрити рахунок.

Друга шайба в матчі також була закинута в нерівних складах, і на цей раз «Галицькі Леви» відзначилися в більшості – дебютну шайбу в УХЛ закинув Ярослав Панченко.

За три з половиною хвилини третього періоду команда Михайла Чіканцева змогла відзначитися ще двічі: спочатку голкіпера МХК «Динамо» «пробив» Іван Сисак, а потім Богдан Арабов закинув ще одну шайбу, оформивши таким чином дубль.

Останнє слово в матчі, проте, залишилося за МХК «Динамо». За останні 38 секунд в матчі харків’яни змогли закинути дві шайби зусиллями Микити Олійника та Олексія Сиротенко, але щоб поборотися за перемогу в матчі «динамівцям» не вистачило часу.

10.02.18. «Галицькі Леви» – МХК «Динамо» 4:2 (1:0; 1:0; 2:2)

Шайби: 1:0 Арабов (Муртищев – менш.), 12:05. 2:0 Панченко (Арабов, Абаджян – більш.), 36:19. 3:0 Сисак (Сірченко, Арабов), 41:08. 4:0 Арабов (Алексейчук, Муртищев), 43:35. 4:1 Олійник (Піддубний, Чердак), 49:22. 4:2 Сиротенко (Максименко, Худяков), 59:46.

«Галицькі Леви»: В’язовов; Боєвих – Середа, Сисак – Сірченко, Порупа – Тонковид, Сивульський; Кізло- Дворник – Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Панченко – Абаджян, Арустамов – Попережай – Брага.

МХК «Динамо»: Гурко; Лісін – Піддубний, Гребенкін – Друбецькой, Хохлов – Бабчук, Ступницький; Чердак – Халін – Олійник, Худяков – Максименко – Сиротенко, Скребела- Праведний – Колядинський, Гайдамака.

У сьогоднішньому матчі боротьба тривала з першої і до останньої хвилини. У серії післяматчевих булітів перемогу «червоно-чорним» приніс Микита Муртищев.

11.02.18. «Галицькі Леви» – МХК «Динамо» 3:2 (0:1; 2:0; 0:1; 1:0)

Шайби: 0:1 Халін (Олійник, Лісін – більш.), 4:55. 1:1 Абаджян (Попережай – менш.), 32:51, 2:1 Кізло (Середа – більш.), 39:43, 2:2 Cкребела (Максименко, Чердак), 59:42, 3:2 Муртищев – вирішалальний буліт.

«Галицькі Леви»: В’язовов (Дорош); Середа – Боєвих, Сірченко – Сисак, Порупа – Тонковид, Сивульський; Кізло – Дворник – Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Панченко – Абаджян, Арустамов – Попережай – Брага.

МХК «Динамо»: Гурко; Лісін – Піддубний, Гребенкін – Друбецькой, Хохлов – Бабчук, Ступницький; Чердак – Халін – Олійник, Худяков – Максименко – Сиротенко, Скребела – Праведний – Колядинський, Гайдамака.

Після цих матчів «Галицькі Леви» мають у своєму активі 25 очок після 36-ти зіграних матчів і у хорошому настрої ідуть на перерву. Свій наступний поєдинок у регулярному чемпіонаті УХЛ «Галицькі Леви» проведуть 22 лютого на виїзді проти «Вовків». Крім цього, нагадуємо, що з 16 по 18 лютого у Саноку відбудеться 3-й етап Карпатської молодіжної хокейної ліги, де гратимуть наші «хижаки».