Головний тренер ХК «Кременчук» Олександр Савицький про перемогу команди над «Галицькими Левами» 5-1:

– Вийшла напружена гра. Перед поєдинком попросили гравців зіграти максимально сконцентровано, щоб не допустити тих помилок, які були в попередньому матчі в Новояворівську. У нас вийшло строго зіграти в обороні і забити непогані голи.

– Чому, як і в попередньому матчі з «Вовками», пропустили гол наприкінці зустрічі?

Я незадоволений другим періодом, коли часто довелося грати в меншості через те, що досвідчені хокеїсти отримували непотрібні вилучення і залишали команду втрьох. У другому перерві зробили акцент на цьому, але знову були невиправдані штрафи. І якщо Алексанян-Петрович отримав дві хвилини запобігаючи небезпечну ситуацію на нашому п’ятачку, то вилучення Козачука і Кривошапкіна повністю невиправдані і за це вони будуть покарані. Це недозволена розкіш давати супернику грати 5 в 3. Сподіваюся, що для молодих хокеїстів це буде уроком, і в подальшому вони не дадуть таку фору.

– Прокоментуйте вдалий дебют Іллі Сеника, який відзначився в матчі дублем?

Це заслуга тренерського штабу – відчули і визначили його в потрібне місце (посміхається). Жарт. Хочеться, щоб він і далі показував такі бомбардирські якості.

– Чому не грав Всеволод Толстушко?

– Він захворів, як і ще кілька хокеїстів. Вони чекають нас в Кременчуці, рвуться працювати на тренуваннях, грати. Така пристрасть зараз у всієї команди. Це дозволяє нам рости далі і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

 

За матеріалами сайту: ХК «Кременчук»