Головний тренер «Галицьких Левів» Михайло Чіканцев після поразки від «Кременчука» 4:5 відповів на питання кременчуцької прес-служби:

 – Як вам сьогодні гра?

– Сподобалася самовіддача моїх гравців в цьому матчі, і на даному етапі я вважаю це найважливішим. Все-таки ми зіграли вже сьомий поєдинок в УХЛ, вже трохи адаптувалися – наша молодь звикає до таких швидкостей. У нас сьогодні були непогані відрізки гри, також тричі реалізували чисельну перевагу.

– Ви виграли перший період, чого не вистачило для загальної перемоги?

 – Десь трохи не повірили, що можемо виграти. Було зайве хвилювання в заключній стадії атак, адже у нас ще вистачало непоганих моментів біля воріт суперника. Ну і були прикрі помилки в обороні.

 – Вас можна привітати, адже ваш син Михайло сьогодні закинув першу шайбу в УХЛ. Цікаво, що відчував у цей момент батько?

 – В першу чергу я дивлюся «очима тренера» – в його грі було і багато негативних моментів, так би мовити результат на табло. Приємно інше, що наші молоді хокеїсти з торішнього складу вже вливаються у дорослий хокей, сьогодні закинули свою першу шайбу, а Микита Пеленський добре відіграв у воротах.

 – Що скажете про «Кременчук»?

 – Мобільна команда, потужно виглядала, сподобалася. Рослі гравці і серйозні тренера, все-таки в минулому сезоні гідно грали в фіналі УХЛ. Просто так нічого не буває.

 – Що очікуєте від наступного поєдинку 4 жовтня проти «Білого Барса»?

 – Перед стартом чемпіонату хтось когось виставляв фаворитами, але з кожною грою бачимо, що команди борються і вже не можна сказати стовідсотково хто виграє. І сьогоднішня гра тому підтвердження, адже нам трохи везіння і могли виграти. У нас вдома багато уболівальників і перед ними гратимемо на перемогу з кожною командою.

 

За матеріалами прес-служби: ХК  «Кременчук»