14 березня о 23:59 завершилося голосування відвідувачів сайту Української хокейної ліги. Користувачі мали можливість віддати свій голос за кращого гравця чвертьфінальної серії плей-офф. Команди, що вийшли в півфінал були представлені трьома гравцями, а команди, які поступилися в 1/4 фіналу – двома хокеїстами.

Третє місце в голосуванні посів голкіпер МХК «Динамо» Владислав Гурко зі 104 голосами (11,3%). Другим з результатом в 174 голосів (19%) став воротар «Кременчука» Віталій Власенко, який як і раніше продовжує боротьбу за чемпіонський кубок УХЛ.

Перше місце в опитуванні зі значним відривом від суперників зайняв нападаючий «Галицьких Левів» Михайло Чіканцев – він набрав 296 голосів, 32,3% від загальної кількості. У двох матчах чвертьфіналу юний форвард набрав 4 (2+2) очки при показнику корисності +3. Ці матчі стали дійсно успішними для 16-річного хокеїста, який в 39 іграх «регулярки» відзначився 10 (2+8) очками.

Таким чином, саме Михайло Чіканцев стане володарем ексклюзивної кепки, яка вже доступна в нашому інтернет-магазині.