Напередодні ввечері ХК «Кременчук» зіграв в броварському «Терміналі» проти «Галицьких Левів». Команда з Новояворівська за день до цього програла в Броварах «Вовкам» 4: 8, і на матч проти кременчужан підопічні Михайла Чіканцева вийшла надмотивованими.

З першого вкидання «леви» заволоділи ініціативою і до 4-ої хвилині реалізували чисельну перевагу після кидка Іллі Генералова, який змістився з правого флангу і переграв Віталія Власенко. Кременчужани пришвидшмли темп і до середини періоду відігралися – Дмитро Чорний викотився з-за воріт і проштовхнув шайбу в ворота Івана Александрова. Незважаючи на велику перевагу по кидках (15:4), «городяни» більше не змогли закинути до перерви.

Другий період також пройшов по вже знайомим сценарієм: знову вперед вийшли «леви», а «Кременчук» зрівняв рахунок. Спочатку Микита Муртищев з лівого краю змістився в центр і пробив точно по воротах, а потім Гліб Кривошапкин зрівняв рахунок, першим встигнувши на добивання після кидка Тимура Гриценко.

У заключній двадцятихвилинці шайбою відзначився лише «Кременчук». Капітан команди Севастян Карпенко відмінно зупинив шайбу, і після невеликої паузи зробив кидок по воротах: Александров не зміг врятувати свою команду. Таким чином, кременчужани двічі програючи по ходу матчу, змогли виграти в поєдинку з рахунком 3:2.

Після цього матчу в активі «Кременчука» 23 очка – команда йде на третьому місці, всього на два бали відстаючи від «Білого Барса», який займає другий рядок у турнірній таблиці УХЛ. У «Галицьких Левів» 6 очок і пяте місце у турнірній таблиці. Наступний поєдинок «червоно-чорних»  відбудеться у суботу,  28 жовтня  проти «Білого Барсу». Початок зустрічі о 16:30.

«Кременчук» – «Галицькі Леви» 3:2 (1: 1; 1:1; 1:0)

Шайби: 0: 1 Генералов (Толстушко, Дворник – більш.), 4:33. 1: 1 Чорний (Шах, Горлушко), 9:23. 1:2 Муртищев (Кізла), 26:16. 2: 2 Кривошапкін (Гриценко, Красильников), 30:55. 3: 2 Карпенко (Бойков, Козачук), 43:29.

«Кременчук»: Власенко (Петленко); Козачук – Роганов, Наливайко – Грицьких, Горлушко – Савицький; Бойков – Карпенко – Чернишенко, Гриценко – Кривошапкін – Красильников, Чорний – Шах – Шиманський, Крючёнкін – Ефімочкін – Поліщук.

«Галицькі Леви»: Александров (Пеленський); Толстушко – Ратушний, Черня – Сисак, Порупа – Тонковід; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Муртищев – Арабов, Кізло – Панченко – Абаджян, Брага, Арустамов.

За матеріалами сайту: uhl.com.ua