Заключний поєдинок 34 туру УХЛ для «Левів» відбувся вдома, де господарі приймали гостей з Кременчука.

Напередодні зустрічі команди провели «взаємні» зміни в своїх складах. У «Кременчук» з «Галицьких Левів» перейшов захисник Всеволод Толстушко. У свою чергу, «Леви» посилилися захисником «городян» Олександром Бойових і окремо нападником Артемом Летюком. Слід зазначити, що з цієї трійки участь в поєдинку взяв лише Бойових.

Більшу частину першого періоду «Леви» активно намагалися пробити Віталія Власенка, однак саме команда з Кременчука на 16-й хвилині поєдинку відкрила рахунок в результаті швидкої атаки, відзначився Артем Шиманський.

Подвоїти рахунок підопічні Олександра Савицького змогли на екваторі другої двадцятихвилинки – першою закинутою шайбою за «Кременчук» відзначився ще один новачок гостей Ілля Сеник, зробивши рахунок 0:2. Всі атаки господарів у другій половині другого періоду кременчужани зводили нанівець.

У заключній двадцятихвилинці команди знизили швидкість і грали більш обережно. Тим не менше, саме в цьому періоді було закинуто одразу чотири шайби, зокрема спочатку двічі відзначився «Кременчук», збільшивши рахунок на табло до 0:4.

Однак «хижаки» залишати сухими ворота гостей не збиралися, і Іллі Генералову в більшості все-таки вдалося закинути шайбу престижу для своєї команди. Проте останнє слово було за Олексієм Красильниковим, який відправив п’яту шайбу гостей в ворота «Левів», встановивши остаточний рахунок. Свій наступні поєдинки в УХЛ новояорівчани проведуть 3 та 4 лютого у Новояворівську, де прийматимуть броварських «Вовків». У суботу, 3 лютого матч розпочнеться о 19:00, а у неділю, 4 лютого – о 11:30.

УХЛ. 31 січня. Новояворівськ. «Галицькі Леви» – «Кременчук» 1:5 (0:1; 0:1; 1:3)

Шайби: 0:1 Шиманський (Гриценко, Кривошапкін), 14:26. 0:2 Сеник (Карпенко, Алексанян-Петрович), 26:10. 0: 3 Горлушко (Гриценко), 45:49. 0:4 Сеник (Карпенко), 46:50. 1: 4 Генералов (Дворник, Середа – більш.), 49:16. 1: 5 Красильников (Костюк, Поліщук), 49:49.

«Галицькі Леви»: В’язовов; Середа – Бойових, Ратушний – Порупа, Сисак – Тонковид; Дворник – Муртищев – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов, Арустамов – Алексейчук – Абаджян, Кізло, Попережай.

«Кременчук»: Власенко; Грицьких – Роганов, Козачук – Наливайко, Горлушко – Савицький; Чернишенко – Красильников – Костюк, Алексанян-Петрович – Карпенко – Рубан, Шиманський – Гриценко – Кривошапкін, Поліщук, Сеник.