28 лютого «Левам» другий день поспіль довелось протистояти господарям льодової арени в Кременчуці. І якщо перший поєдинок завершився невтішним для галичан рахунком 0:6, то вчора «Леви» закинути знову не змогли, проте пропустили на одну шайбу більше.

Перший період зустрічі відзначився «логічним» продовженням попередньої доби – господарі льоду знову виграли з рахунком 2:0, у воротах Антона Дороша відзначились автор хет-трику в першій грі Карпенко та Рубан.В другому періоді господарі взяли невелику паузу, проте це не завадило їм відзначитись втретє. Гліб Кривошапкін, доволі майстерно розібравшись з нашим захистом, прошив Дороша кидком у верхній кут.

Третій період минув під знаком гостроатакуючого хокею, що і відобразилося на табло. Втім, якщо голкіпер господарів Віталій Власенко впорався з усіма атаками суперника, то наш Антон Дорош в чотирьох випадках свою команду виручити не зміг.

На цьому регулярний сезон УХЛ завершено, а вже в п’ятницю «Галицькі Леви» відкриють для себе плей-офф матчем проти харківського МХК «Динамо».

ХК «Кременчук» – «Галицькі Леви» – 7:0 (2:0; 1:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Карпенко (Козачук, Чернишенко), 02:38. 2:0 Рубан (Алексанян-Петрович,), 10:31. 3:0 Кривошапкін (Гриценко), 32:51. 4:0 Чернишенко (Козачук, Бойков), 40:51. 5:0 Шиманський (Гриценко), 42:09. 6:0 Гриценко (Шиманський, Горлушко – більш.), 52:14. 7:0 Наливайко (Алексанян-Петрович, Роганов), 56:21.

ХК «Кременчук»: Власенко. Толстушко – Козачук, Наливайко – Роганов, Савицький – Горлушко. Бойков – Карпенко – Чернишенко, Алексанян-Петрович – Кривошапкін – Рубан, Шиманський – Т. Гриценко – Сеник, Шах – Поліщук – Єфімочкін.

ХК «Галицькі Леви»: Дорош. Сірченко – Сисак, Ратушний – Середа, Порупа – Тонковид, Боєвих. Алексейчук – Муртищев – Арабов, Кізло – Дворник – Попережай, Чіканцев – Панченко – Абаджян.