Уже завтра, «Галицькі Леви» зіграють черговий матч в УХЛ. Минулої неділі підопічні Михайла Чіканцева здобули свою першу перемогу у чемпіонаті. Найкращим бомбардиром клубу на даний час є Карен Чобанян. У його активі – три закинуті шайби. Ми вирішили поспілкуватися з ним якраз перед виїздом команди у Бровари на матч регулярного чемпіонату УХЛ проти ХК «Вовки». Поєдинок відбудеться у середу, 27 вересня о 18:00 в ТРЦ Термінал.

-Карен рокажи, як ти потрапив у хокей?

На хокей мене привів баько у віці 6-ти років. Перші кроки робив у школі київського «Сокола».

Знаю попередній сезон ти провів у ХК «Арарат», розкажи трохи про цю команду і про виступи у ній?

Команда грала у вищій лізі Білорусi.Президент клубу шукав гравців з вірменським корінням. Більшу частину команди складали російські хокеїсти.У регулярному чемпіонаті йшли у верхній частині таблиці,а в плей-офф у 5 матчі програли ХК «Гомель». Враження від команди непогані, адже були майстерні гравці у яких можна було повчитись.

-Твої перші враження від виступів у ХК «Галицькі Леви»  і від УХЛ у цілому ?

Команда молода, є перспективні хлопці з бажанням грати. Перші матчі дались нам важко і показали,що є над чим працювати, у команди є  потенціал і  впевнений далі будемо показувати кращі результати. Дуже приємно грати на домашній арені, бо наші вболівальники найкращі. УХЛ стала більш врівноваженою за рахунок омолодження. Хотілося б мати більше команд у чемпіонаті.

Ти найкращий бомбардир команди на даний час, як тобі взаємодія з партнерами по першій ланці?

У нашій ланці не вистачає взаєморозуміння і не вдається реалізуавати багато гольових моментів, Відчувається підтримка і бажання грати краще.

Команда перемогла, здобула перші три очки, думаєш ця перемога допоможе вам у наступних поєдинках? Який настрій у команди перед матчами з «Вовками» та «Кременчуком»?

-Перемагати приємно, тим паче на домашній арені, але вважаю, що могли зіграти набагато краще. Настрій перед матчами бойовий, хочеться перемагати.

КОРОТКІ ПИТАННЯ:

Найкращий гравець: Сідні Кросбі та Коннор Макдевід

Ваша найулюбленіша хокейна команда:  «Едмонтон Ойлерс»

Ваш найулюбленіший вид спорту (крім хокею): теніс та баскетбол

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»