«Галицькі Леви» і МХК «Динамо» провели останній матч в 11-му турі чемпіонату Української хокейної ліги.

Перше ж вилучення гравців МХК «Динамо» в першому періоді стало результативним для «Галицьких Левів» – шайбу закинув Микита Артем’єв. Харківська команда відповіла на це дублем Ігоря Худякова, якому в обох випадках асистували Олександр Праведний і Олексій Сиротенко – форвард МХК «Динамо» відзначився в середині першого періоду, і на початку другої двадцятихвилинки.

Також у другому періоді свою 5-ту шайбу в сезоні закинув Всеволод Толстушко, який реалізував чисельну перевагу своєї команди. Але на перерву напередодні третього періоду команди пішли за рахунку 2: 3 – шайба на рахунку Олександра Праведного.

Заключний відрізок зустрічі більше нагадував перестрілку – гравці обох команд по черзі розписувалися в воротах своїх суперників. У складі «Галицьких Левів» дубль оформив Микола Дворник, а в складі МХК «Динамо» – Володимир Чердак і Руслан Максименко, які продовжили такі чином свою очкову серію, яка складає вже 11 матчів. Остання шайба в матчі була закинута в порожні ворота – таким чином Володимир Чердак поставив крапку в матчі, і оформив остаточний рахунок 4: 6.

«Галицькі Леви» – МХК «Динамо» 4:6 (1:1; 1:2; 2:3)

Шайби: 1: 0 Артем’єв (Черня – більш.), 4:24. 1: 1 Худяков (Сиротенко, Праведний), 7:29. 1: 2 Худяков (Праведний, Сиротенко), 22:22. 2: 2 Толстушко (Генералов, Двірник), 28:57. 2: 3 Праведний (Сиротенко, Худяков), 31:53. 2:4 Чердак (Олійник, Піддубний), 41:56. 3:4 Дворник (Толстушко, Генералов – більш.), 48:34. 3: 5 Максименко (Чердак, Олійник), 50:17. 4: 5 Дворник (Чобанян), 55:13. 4: 6 Чердак , 59:02.

«Галицькі Леви»: Александров (Дорош); Толстушко – Ратушний, Черня – Сисак, Тонковід – Порупа, Артем’єв; Чобанян – Дворник – Генералів, Чіканцев – Муртіщев – Арабов, Кізла – Середа – Панченко, Брага – Арустамов – Абаджян.

МХК «Динамо»: Гурко (Поливянний); Єфремов – Піддубний, Гребьонкін – Бабчук, Крюченко – Шматько; Горище – Максименко – Олійник, Худяков – Праведний – Сиротенко, Колядинський – Халін – Куликов, Хохлов – Виноград – Костін.