Визначилася перша пара учасників чвертьфіналу плей-офф Української хокейної ліги. Ними стали МХК «Динамо» і «Галицькі Леви».

Після матчу, що завершився перемогою «Галицьких Левів» над МХК «Динамо» (4:2), обидві команди остаточно визначилися з місцями в турнірній таблиці. Харківське МХК «Динамо» зайняло четверте місце на Першому етапі чемпіонату, а «Галицькі Леви» – п’яте, і, відповідно до Спортивного регламенту, саме ці клуби складуть пару учасників чвертьфіналу УХЛ.

Нагадаємо, що серії матчів 1/4 фіналу складаються з двох матчів. Перший матч відбувається на майданчику команди з більш високим номером «посіву», другий – на майданчику команди з більш низьким номером «посіву». Переможцем стає команда з найкращою різницею закинутих і пропущених шайб за підсумками двох матчів. У разі нічийного результату в окремому матчі додатковий час і серія кидків для визначення переможця гри не призначаються.