Вже завтра на Льодовій арені Новояворівська відбудеться матч 19-го туру УХЛ, в якому «хижаки» зіграють з броварськими «Вовками». Останній матч між цими командами був зіграний 27 жовтня у Броварах. Тоді перемогу святкували броварчани 8:4.

У попередньому матчі УХЛ «Галицькі Леви» на виїзді поступилися МХК «Динамо» 5:2. А «Вовки» були вдома розгромлені донецьким «Донбасом» 3:9. Що стосується колективу Олександра Хміля, то у першу чергу варто виділити Соломона Шапіро та  Олексія Овчіннікова, які мають в активі по 21 очок. Саме від цих двох гравців буде йти основна небезпека воротам «Галицьким Левам». Щоправда у матчі з «Донбасом» Овчінніков не грав. Він відновлюється після травми.

«Червоно-чорні» для того щоб відірватися від броварчан повинні обов’язково перемагати. Великі сподівання у цьому звичайно на першу ланку підопічних Михайла Чіканцева. Всеволод Толстушко до слова на даний момент кращий бомбардир «Галицьких Левів». В активі капітана команди 7 закинутих шайб. Запрошуємо вболівальників у середу, 22 листопада,  на льодову арену міста Новояворівськ. Поєдинок розпочнеться о 19:00. Квитки доступні у касах льодової арени, яка розташована за адресою: м.Новояворівськ, вул.Шевченка, 5.

Телефон для довідок: +38 068 536 66 66

22.11.2017. УХЛ. Регулярний чемпіонат. 19-й тур.  «Галицькі Леви» : «Вовки». Новояворівськ. Льодова арена. 19:00.

Текстова трансляція: Текстова трансляція

 

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»