Перший з двох виїзний поєдинок проти «Кременчука» за два дні «Леви» провели невдало. Проте зазначимо, що хоч за кінцевим рахунком цей матч можна прирівнювати до зустрічі з «Білим Барсом», але якщо в Білій Церкві вже в перші сім хвилин галичани пропустили тричі, то тут перша шайба у ворота «Левів» влетіла лише на екваторі першої двадцятихвилинки – відзначився Гліб Кривошапкін у більшості для господарів.

Втім, вже за дві хвилини рахунок подвоїв Дмитро Чернишенко. Другий за третій період пройшли аналогічно – гра відбувалась під контролем «Кременчука», і кожен з них, як і перший, був виграний з однаковим рахунком 2:0. За цей проміжок часу хет-триком відзначився молодий форвард господарів Карпенко, значно засмутивши Антона Дороша.

Наступний матч з «Кременчуком», в рамках вже 40-го туру відбудеться , 28 лютого, а серія поразок «Левів» збільшилась до трьох ігор.

Статистика матчу

УХЛ. «Кременчук» – «Галицькі Леви» 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

«Кременчук»: Петленко; Толстушко – Козачук, Наливайко – Роганов, Савицький – Горлушко; Бойков – Карпенко – Чернишенко, Алексанян-Петрович – Кривошапкін – Рубан, Шиманський – Гриценко – Сеник, Шах – Поліщук – Єфімочкін.

 «Галицькі Леви»: Дорош; Середа – Боєвих, Сірченко – Сисак, Порупа – Тонковид, Ратушний; Кізло – Дворник – Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Панченко – Абаджян, Попережай.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua