Заключний матч 16-го туру відбувся в Новояворівську, де місцеві «Галицькі Леви» приймали «Кременчук». Раніше в інших матчах туру «Білий Барс» без проблем переграв «Вовків», а «Донбас» набрав 3 очки в поєдинку проти МХК «Динамо».

Перший період пройшов на зустрічних курсах, але в заключній чверті двічі відзначилися гравці «Кременчука»: по шайбі закинули Сергій Алексанян-Петрович і Севаст’ян Карпенко. Для капітана кременчуцької команди Карпенко ця шайба стала десятою в нинішньому сезоні.

Після перерви гравці «Галицьких Левів» вийшли більш зібраними, і частенько перегравали суперника. На 31-й хвилині поєдинку результативним кидком в більшості відзначився Богдан Арабов, для якого ця шайба стала першою в сезоні, а через 6 хвилин рахунок зрівняв Карен Чобанян.

На третій період команди виходили за рахунку 2: 2, і напевно у Олександра Савицького знайшлися вірні слова для мотивації своєї команди. Гості понеслися в атаку, і змогли тричі відзначитися в перші 5 хвилин заключного ігрового відрізка. По черзі закинули Олексій Красильников, Микита Савицький і Олексій Костюк.

На 51-й хвилині «Галицькі Леви» здавалося б змогли повернутися в гру – чергову шайбу в більшості закинув капітан команди Всеволод Толстушко. На жаль глядачів, більше закинутих шайб в матчі не сталося – гра завершилася перемогою «Кременчука» з рахунком 3:5.

Нагадаємо, що наступний тур чемпіонату Української хокейної ліги почнеться 14 листопада з огляду на міжнародній паузи. Так, на навчально-тренувальний збір юніорської збірної України викликано 17 хокеїстів УХЛ, а молодіжна збірна візьме участь в міжнародному турнірі в Литві.

«Галицькі Леви» – «Кременчук» 3:5 (0:2; 2:0; 1:3)

Шайби: 0: 1 Алексанян-Петрович (Наливайко), 15:44. 0: 2 Карпенко (Бойков), 17:02. 1:2 Арабов (Черня, Муртищев – більш.), 30:18. 2: 2 Чобанян (Дворник), 36:59. 2: 3 Красильников (Наливайко, Алексанян-Петрович), 41:30. 2: 4 Савицький (Чорний, Костюк), 42:19. 2: 5 Костюк (Чернишенко, Чорний), 44:57. 3: 5 Толстушко (Генералов, Ратушний – більш.), 50:04.

«Галицькі Леви»: Александров (Дорош – з 44:47); Толстушко (К) – Ратушний, Черня – Сисак, Порупа (А) – Тонковид; Чобанян – Дворник – Генералов (А), Чіканцев – Муртищев – Арабов, Кізло – Середа – Абаджян, Арустамов – Панченко – Брага.

«Кременчук»: Петленко; Роганов – Козачук, Наливайко – Грицьких, Горлушко – Савицький; Кривошапкин – Карпенко (К) – Бойков (А), Чернишенко (А) – Красильников – Алексанян-Петрович, Чорний – Костюк – Крючёнкін, Ефімочкін.

За матеріалами сайту: uhl.com.ua