В суботу 7 жовтня  «Галицькі Леви» матчем проти «Донбасу» продовжив дев’ятий тур Української хокейної ліги.

Старт поєдинку вийшов несподіваним. Вже на 34-й секунді поєдинку Ілля Коренчук відкрив рахунок в матчі, а через менш ніж дві хвилини подвоїв перевагу своєї команди Іван Савченко. Після такого початку зустрічі Іван Александров поступився місцем у воротах Антону Дорошу, і Антон відразу ж почав рятувати команду. Однак в середині періоду він вже нічим не зміг допомогти партнерам, коли відмінна комбінація у виконанні Ляльки та Влада вивела на ударну позицію Костикова, і Олександр у другому матчі поспіль відзначився закинутою шайбою. Через дві хвилини Іван Савченко оформив дубль, викотився з-за воріт Антона Дороша.

Відмінний шанс розмочити рахунок в матчі «хижаки» отримали, коли за фол Юрія Шпака проти Микити Муртищева арбітр призначив штрафний кидок, однак Богдан Дяченко не дозволив того ж Муртищеву реалізувати буліт.

На самому початку другого періоду донеччани знову отримали можливість пограти в більшості, чим і скористався Олександр Александров, який вразив ворота Антона Дороша дальнім кидком. До перерви донеччани встигли відзначитися ще двічі – спочатку Владислав Луговий відправив ігровий снаряд під поперечину після розіграшу з Антоном Рубаном, а за хвилину до кінця періоду Владислав замкнув передачу Іллі Коренчука. Однак зуміли відзначитися і господарі – Микита Артем’єв зумів втілити черговий розіграш більшості в гол. Асистували йому Михайло Чіканцев та Богдан Арабов.

У третьому періоді місце в воротах «Донбасу» зайняв Максим Дуве, який зумів зберегти ворота«сухими». Як, втім, і Антон Дорош – 0:0 за підсумком заключного відрізку матчу і 7:1 в підсумку: донеччани продовжили свою переможну серію до 9 матчів.

Наступний матч «Галицькі Леви» проведуть вдома,  у четвер, 12 жовтня проти МХК «Динамо». Початок о 19;00. Запрошуємо вболівальників прийти на льодову арену і підтримати хлопців у матчі з принциповим суперником.

«Галицькі Леви» – «Донбас» 1:7 (0:4,1:3, 0:0)

Шайби: 0: 1 Коренчук (Савченко, Жовнір), 00:34. 0: 2 Савченко (Луговий, Коренчук – більш.), 2:20. 0: 3 Костиков (Лялька, Влад), 08:11. 0: 4 Савченко (Коренчук, Влад), 10:15. 0: 5 Александров (Луговий, Коренчук – більш.), 22:19. 0: 6 Луговий (Рубан – менш.), 33:02. 1: 6 Артем’єв (Чіканцев, Арабов – більш.), 36:55. 1: 7 Луговий (Савченко, Коренчук), 38:58.

«Галицькі Леви»: Александров (Дорош – з 2:20); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Ратушний – Порупа; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов, Кізло – Муртищев – Середа, Арустамов – Панченко – Абаджян.

«Донбас»: Дяченко (Дуве); Жовнір – Александров, Шпак – Влад, Григор’єв – Фірсов; Савченко – Луговий – Коренчук, Лялька – Захаров – Костиков, Новиков – Коваленко – Мостовий, Ворона – Свищев – Рубан.