Броварські «Вовки»  на своєму майданчику перемогли «Галицьких Левів» в рамках 38-го туру чемпіонату УХЛ.

Ближче до закінчення регулярного чемпіонату броварський колектив набрав пристойний хід і значно поліпшив якість гри. Причиною тому стала вдала робота на трансферному ринку і запрошення на тренерський місток молодого фахівця Миколи Сидорова.

У звітній зустрічі гості тільки в першому періоді на рівних протистояли «Вовкам». Вся гра господарів будувалася навколо трійки Шахов – Овчинніков – Мікульчик. Саме цьому тріо і судилося стати героями матчу.

В рамках другого періоду Олексій Овчинніков оформив хет-трик, додавши до цього ще й дві результативні передачі. Дублем відзначився Михайло Шахов, а білорус Сергій Мікульчик оформив асистентський покер. У гостей обидві шайби на рахунку юніорського ланки Чіканцев – Панченко – Абаджян.

З огляду на блискучу гру ударного тріо «Вовків» та черговий пристойний матч воротаря Микити Гордюшина, велика перемога «Вовків» виглядає цілком логічною.

Завтра «Вовки» прийматимуть на своєму льоду МХК «Динамо», а «Галицькі Леви» в Білій Церкві змагатимуться з «Білим Барсом».

«Вовки» – «Галицькі Леви» – 6:2 (1:1; 4:1; 1:0)

Шайби: 0:1 Тонковид (Панченко, Абаджян – більш.), 6:24. 1:1 Шапіро (Мікульчик, Бугайов – більш.), 10:06. 2:1 Овчинніков (Черемнов, Бугайов – більш.), 22:19. 3:1 Шахов (Овчинніков, Мікульчик), 25:47. 3:2 Абаджян (Чіканцев, Панченко), 34:54. 4:2 Овчинніков (Шахов, Мікульчик), 36:31. 5:2 Овчинніков (Шахов, Мікульчик), 38:11. 6:2 Шахов (Овчинніков, Мікульчик), 30:52.

«Вовки»: Гордюшин; Забулонов, Луценко, Лучніков, Татарин, Бугайов, Приваліхін, Мкртчян; В. Світлий, Шахов, Шапіро, Омельченко, Носко, Паламаренко, Мікульчик, Черемнов, Боронило, Овчинніков.

«Галицькі Леви»: В’язовов; Ратушний, Боєвих, Порупа, Тонковид, Сірченко; Дворник, Генералов, Кізло, Муртищев, Алексейчук, Чіканцев, Арабов, Абаджян, Панченко, Попережай.