У Білій Церкві відбувся перший матч 25-го туру Української хокейної ліги, де «Білий Барс» приймав «Галицьких Левів».

Гості побігли вперед вже зі стартового вкидання, і перший же кидок став результативним для «Галицьких Левів» – відзначився Богдан Арабов, який добре проявив себе у перемозі над «Кременчуком» в минулому турі. Відразу після закинутої шайби “леви” відійшли до своїх воріт, а “барси” почали затискати гостей, і результатом стала шайба Дмитра Даниленко, який “пробив” Владислава Вязовова з гострого кута.

Повів у рахунку «Білий Барс» вже на 17-й хвилині матчу, коли захисники “левів” залишили Євгена Тимченка одного прямо перед воротами – і нападник відправив шайбу в ворота із вбивчої позиції.

Другий період почався з того ж, чим закінчився перший – «Білий Барс» проводив атаку за атакою, що призвело до двох закинутих шайб у ворота “левів”. Спочатку на 24-й хвилині відзначився Іван Панов, що залишився один перед порожнім кутом воріт, а буквально через хвилину потужним кидком рахунок збільшив Максим Ядловський. «Галицькі Леви» мали кілька непоганих нагод, і навіть грали хвилину у форматі 5 на 3, але шайба вперто не йшлося в ворота Сергія Люльчука, таку більшість новояворівці реалізувати не змогли.

Зате хокеїсти «Білого Барса» відчули кураж і почали закидати шайби у ворота гостей одна за одною. По черзі закинули Іван Панов, Євген Тимченко, Максим Ромахін і Микита Лісників, причому Тимченко і Ромахін відзначилися в меншості, що свідчить про пласт роботи в оборонних формаціях галичан. «Галицькі Леви» відповіли на таку активність шайбою Романа Кізла, але останнє слово в поєдинку залишилося за “барсами” – Владислав Куцевич і Руслан Ромащенко довели рахунок до 10:2.

 

«Білий Барс» – «Галицькі Леви» 10:2 (2:1; 2:0; 6:1)

Шайби: 0:1 Арабов (Арустамов, Муртищев), 01:05. 1:1 Даниленко (Куцевич, Лесніков), 08:00. 2:1 Тимченко (Ромащенко, Табашник), 16:11. 3:1 Панов (Тимченко, Ромащенко), 23:05. 4:1 Ядловський (Даниленко, Лесніков), 24:20. 5:1 Панов (Тимченко, Ромащенко), 45:14. 6:1 Тимченко (Ромащенко, Табашник – меньш.), 57:18. 7:1 Ромахін (Сеник, Ядловський – меньш.), 58:46. 8:1 Лесніков (Табашник, Даниленко – шостий польовий гравець), 50:40. 8:2 Кізло (Сірченко), 51:28. 9:2 Куцевич (Лесніков, Даниленко), 51:38. 10:2 Ромащенко, 57:40.

«Білий Барс»: Люльчук (Качула); Табашник – Герцик, Васильєв – Ядловський, Гриценко – Грицюк; Панов – Ромащенко – Тимченко, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Козієнко – Дурдиев – Печерських, Ромахін – Гуменюк – Сеник.

«Галицькі Леви»: Вязовов (Дорош); Толстушко – Ратушний, Сисак – Сірченко, Середа – Порупа, Сивульський – Тонковид; Кізло – Дворник – Генералов, Абаджян – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Алексейчук – Панченко, Брага – Попережай – Арустамов.

 

Олександр Мартич, спеціально для ХК «Галицькі Леви»