30-й тур Української Хокейної Ліги стартував у Дружківці матчем «Донбасу» проти «Галицьких Левів». У разі перемоги, донеччани могли оновити рекорд для чемпіонатів України з хокею за кількістю звитяг поспіль – і, забігаючи наперед, їм це вдалося. Настрій обох команд перед поєдинком був бойовим та піднесеним ─ господарі закинули дев’ятнадцять шайб «Вовкам» у попередньому турі, галичани ж перемогли у Харкові, не без долі сенсації.

Вже на п’ятій хвилині матчу захисник «Донбасу» Юрій Шпак кидком від синьої лінії відкрив рахунок. Через десять хвилин «Донбас» відправив у ворота Владислава Вязовова відразу дві шайби поспіль – відзначилися Владислав Луговий і Олександр Костиков.

Підопічні Сергія Вітера не скинули обертів і на старті другої двадцятихвилинки, коли гості пропустили ще тричі. Точними кидками відзначилися форварди Сергій Кузьмик, Віталій Лялька і захисник Олександр Фірсов. На екваторі той-таки Лялька зробив дубль, потужним кидком пробивши Антона Дороша.

Восьма шайба залетіла у ворота «Галицьких Левів» на п’ятій хвилині заключного періоду – гол на свій рахунок записав Олександр Александров. Однак, “леви”, слід віддати їм належне, не залишили ворота «Донбасу» сухими – шайбу престижу закинув Богдан Арабов. Останнім в складі «Донбасу» в більшості відзначився Віктор Захаров, встановивши фінальний рахунок 9:1.

Ця перемога стала 28-ю поспіль для «Донбасу», тим самим поточна переможна серія донеччан стала рекордною в історії чемпіонатів України з хокею. А для «Галицьких Левів» наступним випробуванням стане 20 січня та домашній поєдинок проти «Білого Барсу» на домашній арені в Новояворівську. Початок зустрічі о 19:00.

УХЛ. 30-й тур. «Донбас» – «Галицькі Леви» 9:1 (3:0; 4:0; 2:1)

Шайби: 1:0 Шпак (Захаров), 02:22. 2:0 Луговий (Кузьмик), 14:55. 3:0 Костиков (Захаров, Лялька), 15:59. 4:0 Кузьмик (Матвієнко, Александров – більш.), 21:09. 5:0 Лялька (Захаров), 22:18. 6:0 Фірсов (Коваленко, Мостовий), 22:56. 7:0 Лялька – більш., 34:02. 8:0 Александров (Денискін, Коваленко), 43:36. 8:1 Арабов (Муртищев), 46:46. 9:1 Захаров (Костиков), 50:20.

«Донбас»: Дяченко (Дуве – с 39:31); Луговий – Кузьмик – Савченко, Матвієнко – Александров; Лялька (А) – Захаров (К) – Костиков, Ординський – Шпак; Мостовий – Коваленко – Денискін, Григор’єв (А) – Фірсов; Ворона – Мазур – Свищев, Влад – Новиков.

«Галицькі Леви»: Вязовов (Дорош – с 22:18); Кізло – Алексейчук – Генералов (К), Толстушко (А) – Ратушний; Чіканцев – Муртищев – Арабов, Сірченко – Сисак; Брага – Середа – Абаджян, Порупа (А) – Тонковид.