Завтра, 4 жовтня «Галицькі Леви» у матчі 8-го туру УХЛ прийматимуть «Білий Барс». Звертаємо увагу, що у минулому поєдинку підопічні Михайла Чіканцева мінімально поступилися «Кременчуку» 4:5. «Червоно-чорні» додають від матчу до матчу, і на черзі поєдинок проти одного з лідерів чемпіонату. Колектив з Білої Церкви на даний момент посідає 2-е місце в УХЛ, маючи в активі 15 очок. У минулому поєдинку підопічні Констянтина Буценка розгромили броварські «Вовки 12:0. Особливо небезпечними в складі «Білого Барсу» є номінально перша ланка нападу: Бондаренко-Ромащенко-Печерських. Так  Руслан Ромащенко – кращий бомбардир УХЛ. В активі Руслана – 6 закинутих шайб.

У матчі 1-го туру «Білий Барс» здолав «хижаків» 4:0. Також, команді з Новояворівська варто звернути увагу на гру у нерівних складах. Так граючи у меншості 27 разів «Леви» пропустили 9 шайб. Це найгірший показник у Лізі.

На даний момент у «Галицьких Левів» 6 очок. У МХК «Динамо» також 6 залікових балів, проте харків’яни зіграли на 1 поєдинок менше від «Левів». Запрошуємо усіх прихильників «Галицьких Левів»  прийти  на Льодову арену і підтримати хлопців у матчі з лідером чемпіонату. Квитки на поєдинок -25 гривень. 

ЛА. Новояворівськ. «Галицькі Леви» – «Білий Барс». 4 жовтня. 19:00.

Пряма трансляція: Відео трансляція

 

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»