В офіс Української хокейної ліги надійшов дозаявочний список від «Галицьких Левів». Клуб підписав контракт із захисником Олександром Бойових і нападником Артемом Летюком.

У нинішньому сезоні Олександр Бойових виступав в «Кременчуці», за який зіграв у 15 матчах і набрав 3 (2+1) очки. Також в активі Олександра виступу в чемпіонатах України в 2015-2017 роках в складах «Донбасу» і «Дженералз», де він провів 93 гри, набравши 15 (4 + 11) результативних балів.

У «Галицьких левах» Бойових виступатиме під 15 номером.

Також контракт з клубом уклав нападник Артем Летюк. Форвард раніше виступав у складі тоді ще броварського «Білого Барса» і «Левах», зігравши 9 матчів, в яких відзначився однією закинутою шайбою.

Також команду покинув нападник Карен Чобанян. У поточному сезоні форвард зіграв 18 матчів, в яких набрав 10 (5 + 5) очок при показнику корисності -8. Останній матч у складі «Левів» нападник провів 16 листопада.

Нагадуємо, що трансферне вікно в УХЛ закривається 31 січня в 16:00.

Свій наступний матч «Галицькі Леви» проведуть проти «Кременчука» 31 січня. Початок матчу о 19:00, пряма трансляція – на сайті http://xsport.ua.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua