В рамках 14-го туру вже цієї суботи о 16:30 відбудеться домашній поєдинок «Галицьких Левів», в якому господарі поміряються силами з другою командою чинного регулярного чемпіонату – «Білим Барсом» з Білої Церкви.

Слід зазначити, що команди вже двічі зустрічались протягом цього сезону. Зокрема, 9 вересня на Льодовій Арені у Білій Церкві галичани поступились з рахунком 0:4, а доволі нещодавно, 4 жовтня, відбулась очна зустріч вже на домашньому льоду, де «леви» програли з рахунком 2:3, ведучи у рахунку до 50-ої хвилини поєдинку. Дублем у складі нашої команди відзначився Микита Муртищев.

На даний момент після тринадцяти зіграних ігор «Білий Барс» має у своєму доробку 28 залікових пунктів, відстаючи на 11 очок від лідера регулярки – «Донбасу», який поки що йде без втрат. Цікаво, що в останньому своєму поєдинку, який відбувся 25 жовтня у Броварах проти місцевих «Вовків» (6:3 на користь «барсів»), було закинуто одразу три шайби у меншості і завдяки цьому білоцерківці вийшли у лідери УХЛ за реалізацією меншості.

В суботній новояворівській зустрічі особливу увагу слід звернути на двох нападаючих гостей, які входять до топ-5 чинного рейтингу бомбардирів УХЛ. Це Руслан Ромащенко, що має в активі 27 очок (8+19) та Владислав Куцевич, який набрав 22 очки (6+16).

Безперечно, «Галицьких Левів» очікує дуже непростий поєдинок з другим колективом УХЛ, і до зустрічі «барси» підходять в ранзі номінального фаворита, проте яким буде рахунок – покаже лише гра.

 

Олександр Мартич, спеціально для сайту galhockey.com.ua