За головний трофей посперечаються «Донбас» і «Кременчук». «Білий Барс» і МХК «Динамо» стали володарями бронзових нагород.

Сьогодні в Кременчуці відбувся третій матч півфінальної серії чемпіонату Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та «Білим Барсом». Завдяки перемозі з рахунком 5:4 ОТ господарі вийшли в фінал, де будуть змагатися за золоті медалі з чинним чемпіоном країни – «Донбасом». Донеччани напередодні перемогли на виїзді МХК «Динамо» (9:2) і завершили серію з «сухим» рахунком – 3:0.

Згідно календаря змагань, фінальна серія, яка буде проходити до чотирьох перемог однієї з команд, розпочнеться 18 березня. Перевага свого майданчика у фінальній серії буде у переможця регулярного чемпіонату – «Донбасу», який прийматиме перший, другий і, в разі необхідності, п’ятий і сьомий матчі серії.

Розклад матчів фінальної серії:

18 березня, 17:00 – Дружківка

20 березня, 18:45 – Дружківка

23 березня, 18: 45 – Кременчук

25 березня, 16:30 – Кременчук

28 березня, 18:45 – Дружківка *

31 березня, 16:30 – Кременчук *

3 квітня, 18:45 – Дружківка *

* – матчі відбудуться в разі потреби

Всі матчі фінальної серії будуть показані в прямому ефірі телеканал XSPORT.

У той же час, «Білий Барс» з Білої Церкви і МХК «Динамо» з Харкова, які поступилися у півфіналах, стали володарями бронзових медалей чемпіонату. Медалі будуть вручені командам на спеціальних заходах, про терміни проведення яких буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, що в минулому сезоні у фіналі чемпіонату також зустрілися «Донбас» та ХК «Кременчук». Тоді перемогу святкували донеччани, здолавши суперника з рахунком 4:2 в серії.

Огляд матчу МХК «Динамо» – «Донбас»

 

Огляд матчу ХК «Кременчук» – «Білий Барс» (по періодах) – 

Коментарі тренерів команд:

Олександр Савицький («Кременчук»)https://www.youtube.com/watch?v=U4hgtHKhweg

Костянтин Буценко («Білий Барс») https://www.youtube.com/watch?v=uk9L-169kKw

 

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua