Напередодні  старту вирішального, Другої стадії чемпіонату Української хокейної ліги, був розроблений унікальний логотип.

На відміну від логотипу плей-офф минулого сезону, цього року логотип виконаний у мінімалістичному стилі. Однак його форма залишилася незмінною, і, як у сезоні 16/17, повторює силу основного логотипу УХЛ.

Головним елементом логотипу плей-офф незмінно залишається зображення кубку, що точно повторює чемпіонський трофей, боротьба за яку стартує вже 2-го березня.

Розпочнеться плей-офф поточного сезону УХЛ 2-го березня матчем МХК «Динамо» з «Галицькими Левами». 3-го  березня перший поєдинок свого протистояння проведуть ХК «Кременчук» і «Вовки».

Нагадаємо, що чвертьфінал буде складатися з двох матчів у кожній з серій. В півфінал пройде команда з кращою різницею закинутих і пропущених шайб в кожній парі. При нічийнному рахунку в окремому матчі чвертьфіналу стадії плей-офф овертайм або серії післяматчевих булітів не проводяться. У випадку нічийного рахунку за сумою двох матчів чвертьфіналу, команди будуть грати 20-хвилинні овертайми до визначення переможця протистояння.

«Донбасс» і «Білий Барс» автоматично попадають в півфінал плей-офф. Серії цієї стадії пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Перший, другий, а також в разі необхідності п’ятий матчі будуть грати на майданчиках донечччан і білоцерківців відповідно.

У фінальній серії плей-офф УХЛ зіграють до чотирьох перемог однієї з команд.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua