У другому матчі шостого туру «Галицькі Леви» знову грали з ХК «Вовки». В матчі п’ятого туру команда з Новояворівська обіграла броварчан в домашньому матчі з рахунком 3:1, і у середупідопічні Олександра Хміля прагнули відігратися.

Перший період матчу пройшов на зустрічних курсах, і обидві команди мали хороші шанси вийти вперед. Однак першу шайбу в поєдинку закинув Валентин Сірченко, який успішно зіграв на добиванні. Рахунок подвоїв у другому періоді захисник «Галицьких Левів» Антон Черня, який реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Після цього обидві команди захлиснули емоції – обопільними вилученнями за грубість відзначилися Віктор Мілінській і Олег Середа, а також Богдан Арабов і Арсен Мкртчян. У пасиві Віктора Мілінського також матч-штраф за удар в голову.

В середині третього періоду розрив у рахунку збільшив Микита Артем’єв, проте «Вовки» змогли відквитати одну шайбу зусиллями Соломона Шапіро.

 Таким чином, «Галицькі Леви» повторили результат минулої гри, і збільшили відрив у турнірній таблиці до 6-ти очок. Наступний поєдинок підопічні Михайла Чіканцева проведуть у пятницю, 29 вересня. Суперник – ХК «Кременчук». Матч відбудеться у Броварах і транслюватиметься онлайн на сайті Xsport.ua.

 

ХК «Вовки» – «Галицькі Леви» 1:3 (0:1; 0:1; 1:1)

 Шайби: 0:1 Сірченко (Арабов), 19:44. 0:2 Черня (Сірченко, Арабов – більш.), 25:06. 0:3 Артем’єв (Сірченко, Чіканцев), 51:32. 1: 3 Шапіро (Мкртчян, Овчинников – більш.), 55:15.

 ХК «Вовки»: Гордюшин (Логінов); Курпіч – Пронякин, Мкртчян – Жаріков, Пуголовкін – Пріваліхін; Овчинников – Черниченко – Мілінскій, Омельченко – Черемнов – Шапіро, Нікітін – Носко – Шелестун, Луценко.

 «Галицькі Леви»: Александров (Дорош); Толстушко – Тонковид, Черня – Артем’єв, Ратушний – Сисак; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Сірченко – Арабов, Кізло – Середа – Абаджян, Арустамов, Брага.

 

Адміністрація ХК «Галицькі Леви»