Донеччани виграли фінальну серію з рахунком 4: 1 і стали чемпіонами України.

«Донбас» – «Кременчук» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Костіков (Шпак, Лялька – більш.), 17:43. 2:0 Влад (Костіков, Лялька – більш.), 30:30. 3:0 Коренчук (Лялька), 59:17.

Донбас: Дьяченко; Лялька – Захаров – Костіков, Влад – Шпак; Савченко – Кузьмік – Коренчук, Ігнатенко – Александров; Луговий – Коваленко – Денискін, Жовнір – Ординський; Свищев – Мазур – Мостовий, Григор’єв – Фірсов.

Кременчук: Петленко; Бойков – Карпенко – Чернишенко, Козачук – Толстушко; Алексанян-Петрович – Костюк – Сеник, Грицьких – Наливайко; Кривошапкін – Гриценко – Шиманський, Савицький – Горлушко; Рубан – Ефімочкін – Чорний, Поліщук.

Рахунок серії: 4:1

Позамежне бажання перемогти обидві команди показали ще на старті поєдинку, небезпечно зазіхаючи на ворота супротивника і всіма силами намагаючись відкрити рахунок в матчі, проте, Микита Петленко та Богдан Дьяченко надійно грали в воротах і не дозволили жодному з клубів заволодіти ігровою перевагою.

Під завісу першого періоду донецькій команді вдалося скористатися видаленням Олександра Костюка та, завдяки точному кидку Олександра Костикова, «розмочити» Микиту Петленка. На перерву команди вирушили з мінімальною перевагою донеччан.

Друга двадцятихвилинка подарувала всім уболівальникам масу яскравих моментів і надзвичайну боротьбу – донеччани мчали вперед з бажанням затвердити своє лідерство, а «городяни», не уступаючи, намагалися відігратися і вразити ворота голкіпера «Донбасу».

Подвоїти рахунок на табло команда Сергія Вітера змогла вже на екваторі поєдинку, коли Олександр Влад відправив другу шайбу у ворота голкіпера «городян». У свою чергу, кеременчужанам так і не вдалося пробити Богдана Дьяченка, залишивши його ворота сухими і на другій перерві.

У заключній 20-хвилинці команди дещо збавили швидкості, проте, це не зменшило кількість випадів на ворота супротивників. І хоч «городяни» стали впевненіше грати в обороні, але під кінець поєдинку, після рішення Олександра Савицького випустити шостого польового гравця і залишити ворота своєї команди порожніми, Ілля Коренчук відправив третю нерозділене шайбу кременчужанам, встановивши остаточний рахунок у поєдинку.

Таким чином, «Донбас» стає чемпіоном України в сезоні 2017/2018. Варто відзначити, що це чемпіонство стало шостим за всю історію донецького клубу.