У другому матчі 14-го туру «Галицькі Леви» приймали «Білий Барс». Раніше в центральному матчі туру «Донбас» здобув вольову перемогу над «Кременчук».

Незважаючи на непоганий попередній матч «Галицьких Левів», який команда Михайла Чіканцева провела проти «Кременчука» 19 жовтня, явним фаворитом поєдинку бачився «Білий Барс», який ішов на другій сходинці в турнірній таблиці. Білоцерківці з самого старту засмутили новояворівських вболівальників, і вже на 2-й хвилині гри рахунок відкрив Владислав Куцевич. Подвоїв рахунок в тому ж першому періоді капітан «Білого Барса» Руслан Ромащенко.

Другий період пройшов під диктовку «Білого Барса», які перекидали червоно-чорних більш ніж удвічі. Однак шайба на цьому ігровому відрізку була закинута лише одна – свій третій гол у сезоні провів молодий нападник “барсів” Ілля Сеник.

На початку третього періоду «Галицькі Леви» змогли відіграти одну шайбу зусиллями Іллі Генералова, який таким чином не дав воротареві «Білого Барса» Олександру Качулі оформити другий сухар у сезоні в матчах проти “левів”. Однак у першій половині третього періоду також відзначилися Владислав Куцевич і Микита Табашник, які зняли таким чином зняли всі питання про переможця в матчі.

Звертаємо увагу вболівальників хокею, що наступний матч  «Галицьких Левів» відбудеться у середу, 1 листопада. Суперником  «червоно-чорних» буде чинний чемпіон УХЛ  донецький «Донбас». Початок зустрічі о 18:00. Запрошуємо шанувальників клубу на льодову арену міста Новояворівськ.

Галицькі Леви» – «Білий Барс» 1: 5 (0:2; 0:1; 1:2)

Шайби: 0: 1 Куцевич (Даниленко), 1:22. 0: 2 Ромащенко (Бондаренко, Лесніков), 13:51. 0: 3 Сеник (Печерських, Ромащенко), 32:34. 1: 3 Генералов (Дворник, Чобанян), 40:17. 1: 4 Куцевич (Табашник), 44:32. 1: 5 Табашник, 57:17.

«Галицькі Леви»: Александров (Дорош); Толстушко – Ратушний, Черня – Сисак, Тонковид – Порупа, Круковський; Чобанян – Дворник – Генералов, Чіканцев – Муртищев – Арабов, Кізло – Середа – Абаджян, Арустамов – Панченко – Попережай.

«Білий Барс»: Качула (Краснопольський); Логачов – Табашник, Васильєв – Ядловський, Воронін – Гриценко; Бондаренко – Ромащенко – Печерських, Куцевич – Даниленко – Лесніков, Панов – Найдьонов – Гуменюк, Дурдиев – Сеник – Савченко