36-й  тур УХЛ розпочинався в Новояворівську, де «Галицькі Леви» вкотре мусили зійтись обличчям з лідером поточного чемпіонату.

Донеччани відразу показали, що візьмуть гру під свій повний контроль, і почали поєдинок з атаки, яку одразу вдалося реалізувати Владиславу Луговому – на першій же хвилині форвард відкрив рахунок. А через шість хвилин Ілля Коренчук використав чисельну перевагу «Донбасу» і подвоїв рахунок на табло.

Під завісу періоду підопічні Сергія Вітера змогли ще двічі відзначитися у воротах Владислава В’язовова – спочатку Олександр Костиков, а потім Ілля Коренчук збільшили розрив до 4-х шайб.

Навіть коли господарі  намагалися атакувати ворота чинного чемпіона України, то майстерна гра захисників і голкіпера донеччан, на жаль, не залишила підопічним Михайла Чіканцева жодного шансу відігратися.

У другій двадцятихвилинці донеччани продовжили володіти перевагою і закинули у ворота підопічних Михайла Чіканцева ще 7 шайб. Щоправда у свою чергу господарі змогли відповісти лише двома шайбами у ворота донецької команди – спочатку Данилу Алексейчуку  вдалося пробити Богдана Дяченка та відкрити для нашого колективу рахунок, а потім Микола Дворник закинув другу шайбу, засмутивши Максима Дуве, який замінив у воротах Дьяченка. Таким чином на табло перед заключним періодом горіли розгромні 2:11.

На старті третього періоду Ілля Генералов зміг ще раз розмочити голкіпера донеччан Максима Дуве, однак, у противагу «Донбас», закинувши ще чотири шайби довів, що різниця в класі між цими клубами на даному етапі є все-таки різною – 3:15, поразка «Левів». Слід зазначити, що дана зустріч для галичан проти лідера УХЛ була останньому в цьому регулярному чемпіонаті. Свій наступний матч новояворівчани проведуть на домашньому льоді,  у цю суботу проти МХК «Динамо». Початок зустрічі о 19:00.

УХЛ. 36-й тур. 07.02.2018.«Галицькі Леви» – «Донбас» 3:15 (0:4, 2:7, 1:4)

Шайби: 0:1 Луговий (Матвієнко, Коренчук), 00:41. 0:2 Коренчук (Лялька, Луговий – двойн. більш.), 06:20. 0:3 Костіков (Влад, Лялька), 17:11. 0:4 Коренчук (Александров, Кузьмик), 19:36. 0:5 Влад (Коренчук, Лялька – більш.), 22:27. 0:6 Григорєв (Коренчук, Коваленко), 22:55. 0:7 Коренчук (Кузьмик, Александров), 25,04. 0:8 Свищев (Коренчук), 27:11. 0:9 Свищев (Ворона, Мостовий), 28:02. 1:9 Алексейчук (Муртищев, Сірченко – більш.), 33:12. 1:10 Мостовий (Ворона, Григорєв), 34:03. 1:11 Матвієнко (Кузьмик, Коренчук), 34:52. 2:11 Дворник (Генералов), 37:09. 3:11 Генералов (Середа), 40:45. 3:12 Ворона (Мостовий, Свищев), 42:37. 3:13 Савченко (Коваленко, Мазур), 43:35. 3:14 Кузьмик (Луговий, Коренчук), 45:57. 3:15 Кузьмик (Коренчук, Ординський), 59:02.

«Галицькі Леви»: Вязовов (Пеленський – с 27:11 по 43:35); Боєвих – Середа, Сірченко – Сисак, Порупа – Тонковид, Кізло – Дворник – Генералов, Алексейчук – Муртищев – Арабов, Чіканцев – Панченко – Абаджян, Арустамов – Попережай – Брага.

«Донбас»: Дяченко (Дуве – с 28:02); Матвієнко – Александров, Шпак – Влад, Григорєв – Фірсов, Жовнір – Ординський; Луговий – Кузьмик – Коренчук, Лялька – Мазур – Костіков, Савченко – Коваленко – Денискін, Мостовий – Свищев – Ворона.