Знамениті хокеїсти провели майстер-клас для вихованців дитячих шкіл. На Контрактовій площі Києва Українська хокейна ліга провела перше відкрите тренування для вихованців ДЮСШ. Майстер-клас провели легендарні українські хокеїсти, екс-гравці національної збірної України Сергій Варламов, Олександр Побєдоносцев та Андрій Срюбко, які на власному прикладі показали юним хокеїстам, що потрібно наполегливо працювати, щоб стати не просто кращими гравцями, а справжніми легендами українського хокею.

В ході майстер-класу вихованці дитячих шкіл не тільки змогли поліпшити свої навички катання на ковзанах і володіння ключкою, але і дізналися секрети професіоналів своєї справи.

Учні з захопленням спостерігали за легендами хокею і з задоволенням виконували всі «тренерські» установки, а також не приховували того, що в майбутньому прагнуть досягти таких же висот, як і зоряні тренера.

Юні хокеїсти провели двосторонній матч, серію штрафних кидків, поліпшили навички володіння ключкою і шайбою під керівництвом одних з найкращих українських гравців та учасників багатьох чемпіонатів світу у складі національної команди.

Самі зоряні «тренери», не приховуючи усмішок, з радістю ділилися з майбутнім хокейним поколінням секретами своєї майстерності.

«Я думаю, що краще показувати, ніж багато розповідати. Діти прийшли сюди покататися і спробувати як це, а ми їм у цьому допомогли. Це відмінна мотивація для майбутнього покоління працювати і прагнути», – зізнався Олександр Побєдоносцев, який оголосив про завершення кар’єри цього літа.

Своїми враженнями поділилися і юні хокеїсти. Артем Порохницький, вихованець школи київського «Сокола»: «Я вже другий чи третій раз на тренуванні під відкритим небом. Як для звичайного тренування, дуже швидко пролетів час. Дуже важливо було позайматися з такими зірками, адже вони знають дуже багато про хокей, і можуть підказати. Я поки що маленький, але в майбутньому буду намагатися потрапити в збірну України, пограти в світових лігах».

 

Михайло Данилов, вихованець школи «Крижинка»: «Мені здається, сьогодні було більше не тренування, а розвага, щоб ми могли добре провести час, пофотографуватися. Багато було позитивного настрою. Хотілося б, щоб майбутнє склалося добре – постаратися пограти в Америці. Дуже хотілося б виступити на зимовій Олімпіаді, але збірна України поки не в найкращих кондиціях».

Таким чином, вихованці дитячих шкіл не тільки добре провели час на відкритій ковзанці, а й отримали безцінний досвід з рук дійсно видатних українських гравців.

«Ми провели хороший захід – це була не «офіційне» тренування, за годину неможливо чогось навчити, показати складні елементи. Упор був на те, щоб хлопці з нами покаталися, добре провели час на свіжому повітрі, замість того щоб сидіти в телефонах вдома. Вважаю, що все пройшло весело, і всі учасники залишилися задоволені. Сподіваюся, що через 10 років в української команди вийде пробитися на Олімпіаду, якщо це станеться раніше – буде чудово. Але поки рух в цю сторону повільний. Що потрібно, щоб в Україні розвивався хокей? Потрібні більш професійні льодові майданчики, кваліфіковані тренери, щоб вони  готували хлопців. Головне – бажання самих хлопців і терпіння їх батьків, тому що дорога ця не з легких», – поділився своїми враженнями виконавчий директор Української хокейної ліги Сергій Варламов.

Також в кінці тренування всі бажаючі могли сфотографуватися, поспілкуватися і взяти автограф у улюблених хокеїстів.

 

За матеріалами сайту: http://uhl.com.ua