У неділю матчами проти ХК «Єлгава LSS» та «Динамо» наші «хижаки» розпочали боротьбу на «Різдвяному Кубку», який стартував у польському Торуні. Нагадаємо, що матчі тривають 2 періоди по 20 хвилин.  У першому поєдинку наші хлопці розібралися з латвійською командою, яка є міцним середняком у чемпіонаті Латвії у своїй віковій категорії. Опісля, нашим суперником стали мінські «динамівці», щоправда білоруси приїхали колективом 2002 року народження. Хочемо також звернути увагу, що у складі київського «Сокола» виступатимуть 7  гравців «Галицьких Левів»: Баданес, Слівінський, Мирун, Маліновський, Басараб, Станько, Кобильник.

Підсумкові результати першого ігрового дня на «Різдвяному Кубку-2016»:

ХК «Єлгава LSS» : «Галицькі Леви» 1:6 (1:3;0:3)

Шайби: 01 Середа, (Чіканцев, 11:57), 0-2 Чолач (Сисак, 13:59), 1-2 Мезітіс (Браунс, Горсановс, 14:16), 1-3 Плохотнік (Абаджан, Чолач, 16:49), 1-4 Кізло (Середа, Квас, 28:58), 1-5 Абаджан (Брага, 30:02), 1-6 Брага (Плохотнік, Абаджан, 30:22)

ХК «Динамо» : ХК «Галицькі Леви» 1:3 (1:3;0:0)

Шайби: 0-1 Брага ( Сисак, Плохотнік, 07:09), 0-2  Кізло (08:18), 0-3 Плохотнік (Абаджан, 11:13), 1-3 Калафський (Пелегошко, 13:10)

MKS «Соколи» : ХК «Динамо» 6:2

ХК «Брест» : ХК «Нес Ціона Драгонс» 14:1

MKS «Соколи-2002» : ХК «Сокіл Київ» 0:5

ХК «Вента» : ХК «Світлогорськ» 3:1

ХК «Заглємбє Сосновєц» : ХК «Нєман» 2:7

ХК «Нес Ціона Драгонс» : ХК «Єлгава LSS» 1:14

MKS Соколи» : ХК «Брест» 4:4

ХК «Світлогорськ» : «Сокіл Київ» 9:3