Карпатська молодіжна хокейна ліга (КМХЛ) із задоволенням повідомляє, що в дивізіоні U16 (Орли) візьмуть участь 14 команд з 9 країн!

«Вже в попередньому сезоні ми спостерігали підвищений інтерес клубів до КМХЛ. Він не припинявся і після завершення сезону , і правда в тому, що ми повинні були відмовитися від деяких з них», – сказав Петр Клочанка, директор КМХЛ і продовжує: «Команди мали серйозний інтерес до участі у цій віковій категорії. Нам дуже шкода, що ми не можемо прийняти  усіх, але ми обмежені».

Минулого сезону у цій віковій категорії брали участь 12 хокейних колективів. Вісім з них продовжуть виступи  і у майбутньому сезоні, інших чотирьох команд не буде. 

З іншого боку, це відкрило можливості для нових клубів приєднатися до Карпатської молодіжної хокейної ліги. «Ми дуже пишаємося тим, що ми можемо зустріти шість нових команд у категорії U-16. Двоє з них вже мали певний досвід роботи з КМХЛ. Колектив з Мінська відвідував КМХЛ як гостьова команда в третьому раунді в Новому Таргу«

Дві нові команди приєдналися з Румунії. Команда, заснована на базі клубу «Olimpia Ploiesti», буде представлена ​​в Лізі під назвою «Romanian Dragons U-16».

Другий представник «країни Дракули« буде «Kiraly Pingvinek» від «Sfantu Gheorghe». Наступні дві команди разом з Мінськом, розширюють  кордони Карпатської молодіжної хокейної ліги. Крім білорусів,  два наступних учасника розширили територію КМХЛ на нові країни. SK CSKA Sofia (Болгарія) і  «Baltu Ainiai» (Литва). 

Учасники КМХЛ U16:

 «Крижинка» Київ / Україна

«Галицькі Леви» Новояворівськ / Україна

HK Mládež Michlovce / Словаччина

MŠKM TREBIŠOV / Словаччина

MMKS Podhale Новий Тарг / Польща

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Санок / Польща

Debreceni Hoki Klub / Угорщина

DVTK Jegesmedvék Мішкольц / Угорщина

«Румунські Дракони» U-16 / Румунія

«KiralyPingvinek / Румунія

HK Partizan Beograd / Сербія

СДЮШОР Мінськ / Білорусь

ЦСКА Софія / Болгарія

Baltu Ainiai Каунас / Литва

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu