Ми вже знаємо дату і місце проведення «Фіналу шести» дивізіону «Орли» Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15. 

Кращі команди дивізіону «Орли» будуть боротися за титул Чемпіона Карпатської молодіжної хокейної ліги U-15  у словацькому Требішові. Кращі три команди після регулярного сезону з «червоної» та «синьої» групи зустрінуться  між собою 22-24 березня.

«Червона» група буде представлена у «Фіналі шести» українськими командами: «Галицькими Левами» та «Крижинкою» та сербською HK «Partizan Beograd». «Синю» групу представлятимуть «Poland Select» U-15 (Польща), MŠKM «TREBIŠOV» (Словаччина) та «Debreceni Hoki Klub» (Угорщина).

Команди розпочнуть «Фінал шести» з бонусними очками в залежності від підсумкового місця у своїй групі. Переможці груп увійдуть у фінал з трьома очками, команди, які посіли другі місця, почнуть з 2 очками. 3-е місце в групі означає бонус в 1 очко. Завдяки цьому в кращій стартової позиції  є  переможці груп «Галицькі Леви» і «Poland Select». Обидві команди заробили по 36 очок в регулярній частині сезону і закинули 65 шайб. «Леви» також мають кращий захист Ліги, в 15 іграх команда пропустила лише 17 шайб. 

З другого місця виходять у «фінал шістьох» київська «Крижинка» та колектив з Требішова. HK «Partizan Beograd» потрапив в «Фінал шести» в основному через зміцнення свого складу перед третім туром. З іншого боку, лідерами команди протягом усього сезону були Леонід Булгаков і Міят Філіпович, обидва закинули по  10 шайб , а також воротар Гліб Артцабанов. Збалансований виступ протягом усього сезону дозволив потрапити у фінал  угорській команді з Дебрецена. 

 

За матеріалами сайту: http://cjhl.eu