ХК «Галицькі Леви» складений з гравців 2004 р.н., дізнався своїх суперників у чемпінаті України у віковій категорії U-14.

Зі складом команди ви можете ознайомитись тут: Склад команди

Команди-учасниці змагання:

  1. Кривбас, м. Кривий Ріг
  2. Сокіл, м. Київ
  3. Крижинка, м. Київ
  4. Придніпровськ, м. Дніпро
  5. СДЮСШОР-1, м. Харків
  6. Галицькі Леви, м. Новояворівськ
  7. Лавина, м. Дніпро
  8. ДЮСШ Київ, м. Київ
  9. СДЮСШОР-2, м. Харків
  10. Донбас, м. Донецьк

 Розклад:

21-22 жовтня 2017 року

1-2 Крижинка – Сокіл

3-4 Кривбас – Донбас

5-6 Лавина – Галицькі Леви

7-8 СДЮСШОР-1 – Придніпровськ

9-10 СДЮСШОР-2 – Київ

 

28-29 жовтня 2017 року

11-12 Сокіл – Кривбас

13-14 Придніпровськ – Донбас

15-16 Крижинка – Київ

17-18 Галицькі Леви – СДЮСШОР-1

19-20 СДЮСШОР-2 – Лавина

 

4-5 листопада 2017 року

21-22 Кривбас – Придніпровськ

23-24 Сокіл – Київ

25-26 Донбас – Галицькі Леви

27-28 Лавина – Крижинка

29-30 СДЮСШОР-1 – СДЮСШОР-2

 

11-12 листопада 2017 року

31-32 Сокіл – Лавина

 

18-19 листопада 2017 року

33-34 Київ – Кривбас

35-36 Придніпровськ – Галицькі Леви

37-38 Крижинка – СДЮСШОР-1

39-40 СДЮСШОР-2 – Донбас

 

25-26 листопада 2017 року

41-42 Донбас – Сокіл

 

2-3 грудня 2017року

43-44 Кривбас – Галицькі Леви

45-46 Київ – Лавина

47-48 СДЮСШОР-2 – Придніпровськ

49-50 Сокіл – СДЮСШОР-1

51-52 Крижинка – Донбас

 

9-10 грудня 2017 року

53-54 Лавина – Кривбас

55-56 Галицькі Леви – СДЮСШОР-2

57-58 СДЮСШОР-1 – Київ

59-60 Придніпровськ – Крижинка

 

16-17 грудня 2017 року

61-62 Кривбас – СДЮСШОР-1

63-64 Крижинка – СДЮСШОР-2

65-66 Лавина – Донбас

67-68 Київ – Придніпровськ

 

23-24 грудня 2017 року

69-70 Кривбас – СДЮСШОР-2

71-72 Лавина – СДЮСШОР-1

73-74 Галицькі Леви – Крижинка

75-76 Донбас – Київ

77-78 Сокіл – Придніпровськ

 

20-21 січня 2018 року

79-80 Кривбас – Крижинка

81-82 СДЮСШОР-1 – Донбас

83-84 Сокіл – СДЮСШОР-2

85-86 Лавина – Придніпровськ

87-88 Галицькі Леви – Київ

 

27-28 січня 2018 року

89-90 Донбас – Кривбас

91-92 Галицькі Леви – Лавина

93-94 Придніпровськ – СДЮСШОР-1

95-96 Київ – СДЮСШОР-2

97-98 Сокіл – Крижинка

 

3-4 лютого 2018 року

99-100 Кривбас –Сокіл

101-102 Донбас –Придніпровськ

103-104 Київ –Крижинка

105-106 СДЮСШОР-1 –Галицькі Леви

107-108 Лавина –СДЮСШОР-2

 

17-18 лютого 2018 року

109-110 Придніпровськ– Кривбас

111-112 Київ – Сокіл

113-114 Галицькі Леви– Донбас

115-116 Крижинка –Лавина

117-118 СДЮСШОР-2 –СДЮСШОР-1

 

3-4 березня 2018 року

119-120 Галицькі Леви– Кривбас

121-122 Лавина – Київ

123-124 СДЮСШОР-2 –Придніпровськ

125-126 СДЮСШОР-1 –Сокіл

127-128 Донбас –Крижинка

 

17-18 березня 2018 року

129-130 Кривбас –Лавина

131-132 СДЮСШОР-2 –Галицькі Леви

133-134 Київ –СДЮСШОР-1

135-136 Крижинка –Придніпровськ

137-138 Сокіл –Донбас

 

24-25 березня 2018 року

139-140 СДЮСШОР-1 –Кривбас

141-142 СДЮСШОР-2 –Крижинка

143-144 Донбас –Лавина

145-146 Галицькі Леви– Сокіл

147-148 Придніпровськ– Київ

 

31 березня – 1 квітня 2018 року

149-150 Кривбас –Київ

151-152 Галицькі Леви– Придніпровськ

153-154 Лавина –Сокіл

155-156 Донбас –СДЮСШОР-2

157-158 СДЮСШОР-1 –Крижинка

 

14-15 квітня 2018 року

159-160 СДЮСШОР-1 –Лавина

161-162 Крижинка –Галицькі Леви

163-164 Київ – Донбас

165-166 Придніпровськ– Сокіл

167-168 СДЮСШОР-2 –Кривбас

 

16-17 квітня 2018 року

169-170 Сокіл –Галицькі Леви

 

28-29 квітня 2018 року

171-172 Крижинка –Кривбас

173-174 Донбас –СДЮСШОР-1

175-176 СДЮСШОР-2 –Сокіл

177-178 Придніпровськ– Лавина

179-180 Київ – Галицькі Леви